Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknak akik terhességük...

Tinker Bell kérdése:

Azoknak akik terhességük ellenére véreztek az első pár hónapban, miben tért el az átlagostól a vérzésük?

Figyelt kérdés
Eltért-e valamivel az a vérzés az átlagostól és hogyan vettétek észre, hogy babát vártok?
2011. máj. 16. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne


Bocsi az offért

2011. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne szintén!
2011. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Van még pár hasonló kérdés, nézelődjetek!

2011. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nézelődtem a keresőben is, de még több tapasztalatra volna szükségem!


Azoktól kérdezném, akik szintén kíváncsiak, hogy ebben a cipőben jártok ti is?

2011. máj. 16. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Igen, nekem 1 napos piros pecsételő vérzésem volt a nemvárt mensi napján (pénteken). Mensinek ezt nem nevezném...nyálkahártyadarab nem volt, csak ilyen hajszálvékony nyúlós világos valami, az biztos hogy nem megszokott volt ez az egész. És nem volt mensis érzésem se egyáltalán. Már előtte is pecsételgettem néha, de kis mértékben és rózsaszínűen wc papíron. És ma is volt egy élénk piros apró pötty 1-szer a wc papíron...a nap folyamán többször nem vettem észre semmit...

És te kedves kérdező, mit tapasztaltál??

2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt semmi előjele, hogy meg fog jönni,pedig mindig érzem előtte. Egy nappal hamarabb jött meg, de nem úgy ahogy szokott, mert 4 napig volt és akkor sem olyan vér, mint általában hanem inkább barnáztam, a mennyisége sem volt akkora mint általában.


Igazándiból nálam még előfordulhat az is, hogy az első nap a görcseimre vettem be két szem Voltaren dolo-t. Nem tudom mennyire befolyásolhatja ez a vérzés mennyiségét és intenzitását...

2011. máj. 16. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért egy teszt ilyenkor már mutatja. Ha nem,akkor nagy az esély,hogy nincs baba!
2011. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valóban. Tervezem is a teszt elvégzését a napokban, mert elég gyakran fordul elő velem, a hangulatingadozás, a hányinger, derékfájás.


Várom még a tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, bármennyire is nem vagyunk egyformák.

2011. máj. 16. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kimutatja a teszt. :) Én is egy napig véreztem amikor meg kellet volna jönnie és 6 hetes terhes vagyok. A tesztek pedig negatívak. :)
2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)


Én is 6 hetes lennék, nem teszteltem még. Úgy vagyok vele, hogy inkább akkor amikor nem jön meg, mert akkor szinte biztos, ha lakik ott valaki, így meg csak csalódnék a negatívtól.

2011. máj. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!