Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülővel utazhatok 32-33...

Repülővel utazhatok 32-33 hetesen?

Figyelt kérdés
Rövid útról lenne szó, másfél órás az út, teljesen jó vizsgálati eredményeim vannak.
2011. máj. 17. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
utazhatsz, a légitársaság oldalán találsz formanyomtatványt, mait az orvosoddal ki kell töltetned angolul és magyarul, hogy minden rendben a terhességgel, az utazás időpontjában hány hetes leszel és szerinte utazhatsz. Ezt szokta kérni a légitársaság becsekkoláskor.
2011. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazolást kell kérned az orvostól, hogy a terhességed teljesen rendben van. De ez légitársaság függő, a legtöbben 36. héttől nem engedik. Fel kéne menned a légitársaság honlapjára, és ott biztos, hogy megtalálod a szükséges infót erről. :)

Én mondjuk csak akkor repülnék, ha muszáj, 28 hetesen sem volt élmény...

2011. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, én 32 hetesen repültem, nem is rövid út volt, 2 héttel később jöttünk vissza. Nekem semmi gondot nem okozott az út.
2011. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden légitársaságnak van formanyomtatványa. Wizzairnek pl. nincs (4 hónapja még nem volt), szimplán írt a szülésznőm igazolást, ráadásul holland volt, és csak kézzel ráírta angolul, hogy repülésre alkalmas. Csak a magyarok kérték, ott elfogadták.
2011. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában légitársaságonként változik, hogy meddig engedik a kismamákat repülni. Viszont mindegyik lt. honlapján fel van tüntetve az információ és hogy kell-e papírt szerezned vagy ki kell töltetni a saját papírjukat a dokiddal.
2011. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!