Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazhatok 18 év alatt egyedül...

Utazhatok 18 év alatt egyedül repülővel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 16:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%

14éves korodig a check-in után egy kolleganő bekísér, ott átad a légiutaskísérőnek, landolás után a stuvi továbbad a földi kiszolgálási kolleganőnek aki kikísér a szülők által megnevezett emberhez. Ez a lehetőség fapados szolgáltatásnál nem vehető igénybe...

14éves kor felett már repülhetsz egyedül ha bátor vagy!:)

Hova utaznál?

2010. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hollandiába utaznék rokonokhoz. 17 éves vagyok. De nekem az ottani rokonom azt mondta, hogy hivatalos törvény, miszerint felnőtt kísérő nélkül nem utazhatom.
2010. jún. 19. 17:14
 3/11 anonim válasza:
67%

Huhh hát nekem Amerikában vannak rokonjaim és őket simán elengedik kíséret nélkül...ráadásul tudod ott még később számítanak felnőttnek mint mi.

Én is utazhattam egyedül mondjuk nemsokára leszek 19, de kint nem számítok felnőttnek.

Viszont ha tényleg így van(bár ilyen szabályról még nem hallottam) akkor csak jól jársz mert fapadoson nincs ilyen szolgáltatás:D Meg talán Te is jobban éreznéd magad, ha lenne ott valaki veled. Nem éreznéd magad olyan egyedül.:)

2010. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gázos, hogy a kísérőm lehet hogy nem tud jönni. és akkor így énsem:(
2010. jún. 19. 17:35
 5/11 anonim válasza:
51%
De attól tudsz menni!:) A kísérőd lehet a légiutaskísérőd is! Ő vigyáz rád elmondja mi mire jó segít bekapcsolni az övet. Bármi bajod van szólhatsz neki. Amikor meg landoltatok kikísér.:)
2010. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Most raktam fel az unokaöcsémet a Londoni gépre,17 éves.Simán utazhatsz a u.öcsém már 2 éve jár Londonba nyaranként és mindig egyedül megy-jön!
2010. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy 16 év felett minden további nélkül utazhat az ember egyedül. A kritérium talán annyi, hogy a jegyet nem veheted meg kiskorúként! Legalábbis amilyen járatokkal eddig én utaztam, mindenhol az volt feltüntetve, hogy 14-16 év alatt felnőtt kíséret nélkül nem utazhatnak a gyerekek...
2010. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én 13 évesen utaztam először egyedül...
2010. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 évesen egyedül utaztam az USA-ba (Delta Airlines). Nem lesz gond, ne aggódj!
2010. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nkem osztálytársam 15 éves és egyedül utazik las vegasba kisérő nélkül, szval lehet
2010. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!