Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes terhesen lehet...

30-31 hetes terhesen lehet repülővel utazni? Egy órás út lenne! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim megtiltotta! Akkor voltam 30+2, és Németországba voltunk hivatalosak esküvőre. Kocsival nem akartunk nekivágni, így hát itthon maradtunk :o)
2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! 28.het utan, ugy tudom, mar nem engednek fel a repulore.
2011. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A légitársaságnál kell megkérdezned. Valahol engednek végig, valahol nem merik bevállalni a levegőben szülést. Van, hogy orvosi igazolást kell vinned, hogy komplikációmentes a terhességed.
2011. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia jobb ha nem teszed,egy szombaton történt sztori barátnőm holland és még hazament repülővel a szüleihez mielőtt megszül minden rendben volt,most jött volna vissza szombaton 32hetes és nem engedték fel a repülőre igy ma ért haza és vonattal kellett jönniük.ugyhogy eszedbe ne jusson.
2011. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Légitársaság függő, hány hetesig, illetve mikortól kéri majd az orvosi igazolást. Ha minden rendben a terhességeddel, akkor repülhetsz. Én a Ryanairrel 34 hetesen repültem. 28-tól 36 hetesig még engednek repülni orvosi igazolással. Az igazolás meg annyi volt, hogy a terhességemmel minden oké, ekkor és ekkorra v agyok kiírva, repülésre alkalmas vagyok.


De most gyorsan megnéztem, a jet2-vel pl 34 hetesig repülhetsz, az EasyJet-tel 36 hetesig engedi.


Attól függ, mit mond az orvosod és a társaság hány hetesig vállalja.

2011. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és az a tapasztalat, hogy majd bepisiltem míg átértünk a biztonsági vizsgálaton, de ez akkoriban máshol is mindig így volt. Ülj folyosó mellé, hogy ki tudj járni pisilni gyakran illetve fel tudj állni ha már kényelmetlen. Bár 1 óra nem vészes. Nekem a pisilésen kívül más bajom nem volt a 3 óra alatt.
2011. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Repülőjegy értékesítőként a második válaszolónak adnék igazat.Bizonyos országok nem is engednek 28 hét után be,nehogy ott szülj.

33hkm

2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na mit döntöttél? Utazol? Mi is lenne a célország?

A 4 hetesen még gond nélkül repülő kismama

2011. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem 4, hanem 34 hetesen :-/
2011. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem utazom,mert még sose repültem és nem tudom, hogyan reagálnék rá és nem biztos hogy kismamaként szeretném kipróbálni.....:)
2011. aug. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!