Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedett valakinél a baba...

Tévedett valakinél a baba nemében a debreceni Sztk-ban az ultrahangos doktornő?

Figyelt kérdés
Dr. Kovácsné Rácz Hajnalka akihez járunk ott, és kétszer is mondta már ugyanazt a kis magzatunkra:)
2011. máj. 17. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tévedett nagyon jó szeme van és nagyon kedves is.
2011. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tesóm ugyan máshol szült, de neki "elnézték". A kisfia végig takarta a kukiját, és a feneke olyan zsíros volt, hogy pont olyan volt mint egy női nemiszerv. Utolsó 2 hétben mutatta meg, hogy valójában fiú. Sejtheted, az összes dolga a tesómnak rózsaszín volt. Szerencséjére együtt voltunk várandósak és nekem fiam született, így tudtam adni ruhákat:-)
2011. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajnalkának sasszeme van!!!!12.héten már szinte tutira mondta,és igaza lett!
2011. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk is mondta már a 12. héten a nemét, azt mondta nagy valószínűséggel az. A 18.-on azt mondta, tuti, de azt mondta 90%, mert 100% csak a szülőszobán van:) Szóval hogy kislány!

Most válogattam szét a kisfiam fiús ill. uniszex ruháit, de rámjött a félsz, hogy mi van, ha a végén kiderül, hogy kisfiú az a lány, én meg odaadtam a fiús ruhákat...

Nagyon szeretem ezt a doktornőt! Csupaszív és nagyon alaposan néz mindent meg!

2011. máj. 17. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, tényleg! Nekem is rögtön megmondta hogy lány lesz, és lány is lett! Szerintem hihetsz neki te is!
2011. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hajnalka nem doktornő.

Tényleg nagyon kedves, viszont már többször is hallottam, hogy durván benézett dolgokat.

2011. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az a nőci nagyon nagyon kedves :)


én is az Otiba jártam hozzá ultrahangra

a 18 hetin azt mondta " kislány gyanús "

és hát az is maradt :)

eleinte nem nagyon bíztam benne de aztán a végére tényleg kiscsaj lett


és mindíg nagyon udvarias és kedves volt velem !


kapott is egy doboz bonbont az utolsó ultrahangomon.

2011. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalka soha nem tévedett.ezt ő mondta nekem,amikor elmeséltem neki egy történetet.Tesómmal fél év különbséggel estünk teherbe.Ő szült,én kint vártam.Rohan ki a szülésznő,és közli egy kint várakozó apukával,hogy fiú.ő meg ledöbbent,lányt vártak,minden rózsaszín volt,nem is volt fiú nevül.Végül az apuka nevét adták neki.ezt amikor elmeséltem ő mondta,hogy ő még soha nem tévedett.úgyhogy ha azt mondta,akkor nagyon kicsi a valószínüsége,hogy más nevű.És az a nő egy angyal,olyan kedvesen beszél az összes kis magzatról,mintha asajátja lenne.
2011. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam az egyik hozzászólást,és meg kell cáfoljam,doktornő.
2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!