Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 10 hetes, és vizelet...

Ma vagyok 10 hetes, és vizeletet kellett adnom a vérvételnél, de az zavaros volt, és a tetején mintha úszkáltak volna valamik. Normális ez? Valami baj van? Mit jelethet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem mondtak rá semmit nincs gáz lehet hogy erösebb folyásod van és attol zavaros
2009. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyi Utrogestant kell szednem, és felolvadás után távozott a hüvelyemből. Azt meg nem tudtam megtenni hogy előbb pisilek egy kicsit, mert reggel már voltam otthol pisilni, és most alig kellett! Nem nézték meg, mert csak be kellett tennem az ablakhoz, és ott nem volt senki! Félek!
2009. márc. 13. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehetseges hogy nem mosakodtal meg alul elotte?Attol szokott zavaros lenni meg.Ha jol megmosakodtal es zavaros nem lehet gond.
2009. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letusoltam mielőtt elmentem a vérvételre! Vizelet vizsgálatra meg nem számítottam, mert kedden kell vinne vizeletet a terhes gondozásra! JA és még tisztaságit is használok!
2009. márc. 13. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos hüvelyváladék keveredett a vizeletedbe. Legközelebb biztos ami biztos szerintem vigyél reggeli vizeletet.

Emiatt valószínűleg fognak bacit meg laphámsejtet találni a vizeletben. Amikor viszed az eredményeket a dokihoz, említsd meg, hogy milyen körülmények közt adtad a mintát.

Nyugi, mással is előfordult már!:) (Velem is)

2009. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha úszkálnak benne, lehet egy kicsivel több baci is, de azért pisi, hogy a mérgeket kiürítse! Nyugi! :)
2009. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!