Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szegedi klinikára mit kell...

A szegedi klinikára mit kell vinni a szüléshez és utána? A babának kell valamit vinni? Mit rakjak a kórházi tartózkodás alatt a csomagomba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Szülőfelkészitőn kaptuk a listát.BABÁNAK:10db pelenka,kissapka,pléd.MAMÁNAK:köntös,hálóing(lehetőleg elől gombos),papucs(2pár)1a tusoláshoz,törűlközők,tisztálkodási eszközök,wc papir,zsebkendő,betétek:Tenna betét,melltarto,fehérnemük:Tenafix nadrág(gyogyszertárban lehet kapni),bugyi,szoptatos melltarto.SZOPTATÁSI ESZKÖZÖK,KELLÉKEK(MELLTARTO,BOMBOVÉDŐ,BIMBOKIEMELŐ,KENŐCS,SZOPTATOS TEA),iRATOK:házassági anykönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat,Kiskönyv,ujság,toll,papir,pénz,telefon(töltö is)evőeszközök.Szüléshez:Citrom,szőlőcukor,fényképező,olaj(maszirozáshoz) Remélem áttekinthető.Mikorra vagy kiirva?Vasn dokid?Én márc.31-re.
2009. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

KÖszi szépen. Nekem még van időm, május 19-re vagyok kiírva. Még nem most akarok összepakolni, csak érdekelt, hogy miket kell beszereznem. :)

Neked könnyű szülést kívánok

2009. márc. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!