Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet azt érezni ha magas a...

Lehet azt érezni ha magas a vércukor szint? Délelöttönként olyan furán érzem magam. A vérnyomásom jó, bár a pulzusom kicsit magas. Ettöl van, vagy lehet a cukor?

Figyelt kérdés
Még nem voltam a cukorterheléses vérvételen,ugyhogy nemtudom milyen...
2009. márc. 13. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inzulinos cukros vagyok,de azt,hogy alacsony vagy magas a cukrod nem mindenki érzi meg.Szerintem menj el a védőnődhöz,aki csinálhat cukorvizsgálatot.Az újjadat böki meg,1csepp vér kell hozzá.Megnyugtatásod érdekében ne várd meg a terheléses vizsgálatot.A pulzusom nekem is mindig magas,de ettől se érzem furán magam.
2009. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éreztem, ha alacsony (remegés, gyengeség), ha magas azt nem.
2009. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

en is inkäbb delelöttönkent erzem rosszul magam,magas a pulzusom,ält.115-120 körül.dokinäl is voltam vele,azt mondtäk ez normälis...es hetfön voltam terheleses cukron,ott is minden ok volt.de ha aggaszt a dolog,akkor menj el a vedönödhöz.minden jot! 26hetes km

2009. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magas a cukrod azt inkább abból érzed meg,hogy szomjasabb vagy és sokat kell pisilned.A magas pulzusra nekem nagyon bevált a magnézium,nem a magne B6-ot szedem,mert az drága napi 6 szemmel számolva,hanem a magnesii citrici-t.Abból 3x negyedet veszek be és a pulzusom teljesen helyrejött,nem is megy 100 fölé!Ja és csak 315 ft egy doboz,ami így elég 13 napig.
2009. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!