Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez felfázás vagy csak a baba...

Ez felfázás vagy csak a baba nyomja a húgyhólyagomat? 22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran kell pisilni,de egyáltalán nem csíp.Viszont van amikor csak 1-2cseppet sikerül produkálni.
2009. márc. 13. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is volt ilyen , elmentem a háziorvosomhoz, aki vizeletminta vételre küldött. Ebből egyértelműen kiderül, hogy van-e gyulladás a szervezetedben vagy nincs. Amíg meglett az eredmény, nekem azt tanácsolta, hogy igyak sok citromos teát, ez segít a felfázásban. Végül kiderült, hogy nem voltam felfázva, de ezzel nagyon kell vigyázni. Szerintem mindenképpen menj el dokihoz és ha fel vagy fázva, ad majd gyógyszert.


Üdv 32 heteske

2009. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam olyan szerencsétlen, hogy volt felfázásban részem. Hát azt az ellenségemnek sem kívánom.Szerintem ha csak sűrűn van ingered azt a baba okozza. Nekem amikor fel voltam fázva, szinta ordítani tudtam volna amikor wc- n voltam. Minden csepp fájt, de annyira, hogy potyogtak a könnyeim.Viszont ha bizonytalan vagy menj el a tanácsadóba ott a védőnő tud vizelet tesztet végezni ami kimutatja, hogy van e gyulladás.
2009. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!