Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kik-ben lehet kapni kismamaruh...

Kik-ben lehet kapni kismamaruhát? Még soha nem voltam, de gondoltam, szétnézek ott is. Van értelme?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:22
 1/8 anonim válasza:

Nálunk ami van ott szokott lenni,vagyis már láttam, meg még babahordozót is árulnak.:)


Jó babavárást.

2011. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az összes kismama pólómat ott vettem, igaz nem kimondottan kismama ruha volt. Nagyon szeretem őket, jó kis sztreccs anyagból vannak a pólóim, 5-6. hónapban vettem őket, és még most, a 9.ben is tudom hordani. A titok az, hogy jó nagy méretet vettem. Terhesség előtt 38 as volt a méretem, most 42-44 esek a pólók. Sok sikert!
2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha kell egy jó kismamaruhabolt címe, írj mailt, megadom.

Kikhez sajnos nem tudok hozzászólni.

2011. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van,én most vettem kismama cicanacit ott.Nem volt drága és tök jó.Vannak felsők is,de ne gondold h baromi nagy a kínálat:S
2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor holnap azért megnézem. Nincs sok mindenre szükségem, első terhességből van nadrágom, inkább pólók kellenek. Ahol korábban vettem, az az üzlet sajnos megszűnt. Kimondottan kismama üzletbe meg nem megyek, az nagyon drága.

Még egyszer köszi :)

2011. máj. 18. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
mi ez a Kik és hol van?
2011. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! En a Kik-ben konkretan terhes ruhat meg nem lattam, de direkt nagy meretu ruhakat igen. Lehet azok kozott talanal magadnak vmilyen felsot. De nem kizart, hogy neha arulnak terhes rucikat is.

[link]

Ahol nemreg vettem magamra par cuccot az a H&M volt. Egesz normalis aron kaptam nadragot, tunikakat, de vettem magamnak olyan nem terhes polot is, ami jo hosszu, igy nincs kint belole a hasam.

[link]

2011. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kik - ha jól tudom, van minden nagyobb városban, ruhákat és mindenféle izét lehet kapni :)


Na, voltam, vásároltam is. Volt kifejezetten kismama nadrág, de nem éppen a legolcsóbb.... Néhány felsőt vettem, pont jó lesz, hogy a kislányommal a homokozóban elücsörögjek. Mondjuk az első mosás után rögtön veszített a színéből és kicsit "eldeformálódott"...... kipróbáltam, nem jött be, nem megyek többet)

H&M - már én is vettem ott néhány dolgot, és meglepődtem, hogy egyáltalán nem drága :) Meg egyébként jó is :)


Köszi :)

2011. máj. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!