Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony, alacsony kismamák!...

Vékony, alacsony kismamák! Hol vesztek kismamaruhát magatoknak?

Figyelt kérdés
Főleg webáruház érdekelne, mert nem pesti vagyok.
2011. máj. 27. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Épp most akartam feltenni ezt a kérdést:)

Nekem előző babával nyáron volt nagy pocakom, akkor egyszerű volt, nyári ruhákban jártam. De most télen lesz a nagy pocak. Ne sok jóra számits szerintem ruha téren.

Esetleg át lehet alakittatni egy normál farmert pocakbetétessé, én ebben gondolkodom.

Amúgy az Old Navy webshopban vannak nagyon pici ruhák is kismamáknak, mondjuk az nem olcsó. A H&M és a C&A ruhái nekem hatalmas nagyok. A Brendonban vettem 1-2 kisebb darabot és a " Waiting for you" üzletben is kaptam kisméretű nadrágot. Most még nem nagyon nézelődtem, de szerintem siralmas a helyzet kisméretű ruhákból.

2011. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon siralmas a helyzet! Nem szeretem a ruhákat, inkább nadrág+póló, ezért vagyok gondban. Igaz nem lakok nagy városban, de egy boltban sem lehet kapni ilyen kisméretű ruhákat... :( Átalakíttatni sem igazán tudom a régebbi nadrágjaimat, mert combra és fenékre is híztam, igaz nem sokat, de előtte szűk nadrágokat hordtam, így már pont nem jó.
2011. máj. 27. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vettem a Takko-ban egy gumis derekú nadrágot, kínai boltokban gumis derekú nyári szoknyát és több török stílusú rövid nadrágot, ezek is gumisak. Vettem még tunikákat/ruhákat, amibe bőven lehet hízni. Szóval nem kifejezetten kismama ruháim vannak, csak bő szabásúak.
2011. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most a Kik-ben vettem nyári csípőnadrágot, meg hosszú ruhát (olcsón). Amúgy a H&M-ben és a C&A-ban is van általában méretválaszték. De vettem már nagyárurázban is, igaz ott ki kell fogni, inkább nagyobbak vannak. Nekem xs a méretem (vagyis az volt), webáruházból nem rendelek, rosszak a tapasztalataim, mindent fel kell próbálni, az a biztos.
2011. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Babócás ***** válasza:

Szia!

Én nem találtam magamnak kismama nadrágot, mert mindegyik nagy volt rám combon és fenéken - borzasztóan álltak:))). Igazából csak pocakra híztam. Volt egy darab kismama szoknyám, de azt is szabóval igazíttattam méretre. Télen vagy ezt hordtam, vagy pedig vastag harisnyával hosszított kötött pulcsit. Kabátot pedig vettem kettőt, majd úgy döntöttem kölcsön kérek anyukámtól..Még szerencse, h jött a jobb idő. Ja és még amit szívesen hordtam: az a poncsó. Aztán ahogy jött a jobb és jobb idő egy sztreccs térdgatyát viseltem ( a "hasam alatt" mert feljebb nem ment:P) és bő, nyári ruhákat.

2011. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babócás ***** válasza:
Jah és a lényeg lemaradt. Én is a C&A találtam a hosszú pulcsikat, felsőket..A kismama szoknyát pedig egy kínaiban.(Nem vagyok hajlandó 13000Ft-ot kiadni Brendonban, amit lehet, h csak 1 hónapig tudok viselni egész életemben, abból inkább játékokat más fontos dolgot vettem a babámnak..)
2011. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3. terhességem. A párom vett az elsőnél egy kismama gatyót- azt a farmert,kantárosat- de azt is varratni kellett,hogy jó legyen rám. Ez volt az egyetlen kismama cuccom. Mindegyiknél végig a régi nacikat,pulcsikat hordtam.A nadrágok gomblyukjaira gumit tettem,azt húztam rá a gombra. Így nem esett le rólam egy nadrágom sem. Egyik- másik felső kinyúlt ugyan,de mivel a bőröm elfelejtett vissza húzódni,így nem is bántam,hogy van ami takarja. Mivel semmi nem maradt rajtam a megnyúlt bőrön kívül,így gond nélkül tudtam tovább használni a ruháimat. Így nem dobtam ki egy forintot sem feleslegesen.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24h.km.

2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam magamnak ruhát készíttetni:

[link]


Leméred magad, és a készítő hölgy pont rád szabottat készít, ami tökéletes. Árban sem túl drága. Postázza is, ha kéred.

2011. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a jó ötleteket! :)
2011. máj. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!