Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyt jelent a babára ha...

Veszélyt jelent a babára ha visszatérő hüvely gyulladásom van?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok már a terhesség előtt is sokat kűzdöttem a hüvely gyulladással. Mióta babaás vagyok szinte folyamatosan be van gyulladva, a doki kikezeli kezelést követő 2-3 nap és ismét kezdődik. Ráadásul egy szemölcs is kijött a hüvelybemenetemnél, valami condylomás felrakódásnak írta a doki amit le kell venni helyi érzéstelenítéssel, kedden nem volt gyulladásom, most pénteken 3 nap elteltével a doki azt írta a papíromra hüvely heveny gyulladás. Nagyon féltem a babám, ez biztos nem tesz jót neki.
2009. márc. 13. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanezzel szenvedek én is, 16 hetes vagyok szintén. folyásom is van, zavaró nagyon. én a jövő héten megyek dokihoz, bízom benne, hogy nem jelent a baba számára veszélyt, sem az enyémre sem a Tiédre. Bár, azt hallottam, olvastam, hogy megtámadhatja a méh külső részét. még belegondolni is szörnyű... ne haragudj hogy nem tudok segíteni, én is választ várok a kérdésedre.
2009. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor reméljük kapunk valakitől választ, mert ez a folyamatos stresszelés is árt a babának.
2009. márc. 13. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni,terhesség idején gyengül az immunrendszer.Én még cukros is vagyok és amikor magasabb volt az értékem,szinte mindig begyulladtam.A canesten kenőcsöt használtam,azt be is kentem,de nem túl magasig.Semmi baja nem lett a gyerekeimnek!Fel a fejjel,kitartás!Ja és nekem az egész méhszájam tele van szemölccsel már 20 éve!
2009. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 hetes vagyok, és ugyanezzel küszködök, sajnos. Tegnap voltam dokinál, azt mondta Canesten Combit használjak nyugodtan, semmi baja nem lesz a babának. Szóval fel a fejjel, amíg nem csíp a vizeleted és nem vérzel, semmi baj nincs ( a dokim szerint), a gombásodás terhesség alatt nagyon gyakori...
2009. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtataó olvsani, mert nagyon féltem a babám, nem is olyan egyszerű várandósnak lenni, a védőnőm mindíg azt mondja ez a legszebb időszak egy nő életében, próbálok így hozzá állni, csak én a szokásosnál is parásabb vagyok.

minden jót nektek:)

2009. márc. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!