Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teljesen zárt és kemény a...

Ha teljesen zárt és kemény a méhszáj (15 hetesen) és mégis volt egy barnás pecsételésem, akkor ilyenkor az honnan jön? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál,kitörölgette és azóta sem volt,megnézte uh-val és bent is minden rendben. Nem értem akkor az ilyesmi mitől van.
2009. márc. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kemény a méhszáj?

A vérzés jöhet a hüvelyből is bárhonnan, rengeteg kis hajszálér van, ami ilyenkor sokkal hamarabb megsérülhet (több vér lesz terhesen a szervezetünkben). De nemcsak a hüvelyben, a méhszájtól is indulhatott, és azért barnás, mert mire kijut,már alvad. Emiatt nem kell aggódni, a doki szólt volna, ha bármi baj lenne.

2009. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam 15 hetes. Nekem nem barnás volt, hanem véreztem. Voltam ultrahangon, meg is vizsgált, de nem talált semmit, hogy mitől volt. Írt fel Rutascorbint.


Boldog babavárást!

2009. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Ilyenkor pillanatok alatt megpattannak a picike hajszálerek, és onnan jöhetett.

Ennyi történhetett.

2009. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!