Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet rám és babámra...

Veszélyes lehet rám és babámra nézve ez a kirándulás?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok. A nyáron szeretnénk elmenni a férjemmel Alacsony- vagy Magas-Tátrába, szóval olyan helyre, ahol túrázni lehet. Júliusban szeretnénk elmenni egy hétre kirándulni, de nem tudom, hogy az én állapotomban szabad-e az ilyen. Tanácsot kérnék.
2011. máj. 19. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? A túrázás már más tészta, de ez nem zárja ki, hogy elmenj.
2011. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, te dontesed persze, en szinten 20 hetes vagyok es en nem mennek...a baratnom szuleszno es en is kerdeztem tole mikor a Matraba szerettunk volna felmenni kirandulni egyet, o nem javasolta...a masik baratnom most szult es neki az orvos azt javasolta, hogy lepcsozzon sokat, segit a tagulasban. Juliusban gondolj bele mar azert nagyobb pocakod lesz nem gondolom, hogy egy Tatras turazos kirandulasnak most van itt az ideje, nehogy gond legyen...Boldog babavarast :))
2011. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nemigen fogod bírni


és nem is ajánlott.

én még csak 5 hetes voltam amikor munkahellyel elmentünk romániába túrázgatni ( persze még nem mondtam senkinek se hogy babát várok)

egész nap sétáltunk ...mentünk és mentünk a 30 fokba

a lábam majd leszakadt úgy kifulladtam..aggódtam is nehogy vmi gáz legyen már az elején.. ez is pont júliusban történt..

de ellenben volt ott egy másik túrázó csoport is

és bizony volt köztük egy nagyobb hasú kismama..


úgyhogy végül is te döntöd el :)

minden jót.

2011. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kullancsokra vigyázni!
2011. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Éppen azon gondolkodtam, hogy ha mégis elmennénk oda kirándulni, akkor pont a kullancsok miatt be kell majd oltatnom magam, nem szeretnék agyhártyagyulladást kapni. Na de nem tudom, hogy a doki adhat-e nekem ilyen állapotban oltást. Jövő héten megyek gynekológushoz, majd megkérdem őt, mit javasol.

De én szeretném, ha mások is elmondanák a véleményüket. Éppen ezért írtam ide.

2011. máj. 19. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
33 hetes voltam amikor elmentünk kirándulni 4 napra és hegyet másztam, sokat sétáltunk, naponta 5-6 km-t. Semmi bajom nem volt. Még a bokám sem dagadt, pedig 93 kg-os vagyok.
2011. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!ha jól érzed magad és nincs semmi bajod akkor nyugodtan elmehettek.egy kis kikapcsolódás nem árt.én például most 33 hetes kismama vagyok és pünkösdkor megyünk el 2 napra.mi is a hegyekbe megyünk.ha elfáradsz a sétában akkor leültük az árnyékba és pihentek egy kicsit.hó kirándulást
2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!