Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes ha a babám...

Mennyire veszélyes ha a babám 34 hetesen születik?

Figyelt kérdés
mire számíthatok ha ez bekövetkezik?
2011. okt. 12. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg fenáll a veszély vagy csak 34etes vagy és ezért jutott eszedbe?

változó hogy melyik baba milyen állapotban van. a lányom 32 hétre született, lélegeztetőre majd oxigénre kerül. 22 nap után hozhattuk őt haza mert viszonylag jó súllyal született.

32-34 hét felett a babák túlélési esélye 95%. valami igazán krónikus dolognak is lenni kell ahhoz hogy valami nagy baj történjen.


de ne agyalj ezen, én sem agyaltam anno és bekövetkezett. tudod ha valami megvan írva akkor az megvan írva.

Bizzunk abban hogy nem lesz gond nálad.


üdv, 14 hónapos csajszi mamája

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen annyi vagyok, és nagyon feszít fáj nyom, és félek, ezért tettem fel a kérdést, de remélem nem lesz semmi, első baba még nem tudom mire kell figyelni, de félelmetes amiket most érzek
2011. okt. 12. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a baba most másként helyezkedett, meg hát ugye egyre kevesebb neki a hely. Pihenj sokat, remélhetőleg hamarosan elmúlik ez a fájó érzés és a babócád kicsit másképpen fordul :)


jó egészséget, könnyű szülést

2011. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. okt. 13. 06:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lenne már, ha csak nincs valami más probléma is amit már tudnátok. Lányaim 34hétre születtek(ikrek). Semmi bajuk nem lett, megszokás miatt 2nap inkubátor. Ilyenkor már mindenük ki van fejlődve, ált a probléma csak az hogy picik, bár az én lányaim egyenként 2,5kg-osak voltak, azt pedig nem rossz súly.

Ne aggódj!

2011. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bíztatást, sokat számít!
2011. okt. 13. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 34 hetes vagyok és már két hete ezen agyalok én is ,egy hete elkezdödtek a mensi szerűgörcsök amik kb.3* elöjönnek egy nap és olyan 20-30mp.-ig tartanak,2 napja pedig a hüvelyemben is nyillaldosik a babám II koponyvégű fekvésben van sokat fészkelödik gondolom az feszit,engem is megnyugtattak ,hogy nem lenne baja ha most megszületne de én azért bizom benne hogy még 2 hétig kibirja addigra már a tüdeje is teljesen fejlett és nem számit koraszülötnek,azt javasolta a szülésznő szedjek reggel meg este magnéziumot és feküdjek sokat.Meg persze ne gondoljak erre inkább azt szugeráljam hogy maradjon még bent,de hát ugyis a természet fogja eldönteni. :)

Nyugodj meg nem lesz baj 2 ismerösömnek is nemrég születtek meg 32 hétre a kislányaik egyik 1890 gr-al 41cm-el a másik 2200gr-al és 44cm-el 2 napig voltak inkubátorban most már rég otthon vannak igaz nagyon picikék ruhát sem kaptak rájuk :) de nagyon erős és szívós babák,a szopizás nehezen indult be mert nem voltak még elég erősek hozzá de most már minden rendben.


Nyugi! :)

Kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok! :)

2011. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen neked is a válaszod!
2011. okt. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!