Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális vérzésről 17....

Minimális vérzésről 17. hétben honnan tudom, hogy szex közben elpattant egy hajszálér, vagy esetleg baj van?

Figyelt kérdés
Amúgy a terhességem teljesen panaszmentes. Az előbb vettem észre a WC papíron- aktus után 3 órával. Nem jelentős mennyiségű, és nem is piros, de azért nem érzem magam valami nyugodtnak.
2011. máj. 19. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre konkrétan nem tudom a választ, de én olyan parás voltam, hogy amikor 10 hetesen barnáztam, egyből rohantam orvoshoz. (utána még 2x barnáztam, de akkor már nem mentem) Szerintem nem árt, ha megmutatod magad dokinak!
2011. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így,kb. annyi idős terhesen,mint most te. Nyugodj meg,nem lesz semmi baj. Ha tudod,hogy csak attól lehet,akkor máskor finomabban csináljátok.
2011. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni egy törlőkendővel, hogy a hüvelyből, vagy magasabbról jön. Ha nem a hüvelyfalról, akkor menj dokihoz.
2011. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Mi nem mertünk terhesen szeretkezni. Jóbban is tettük mert ráfogták volna, hogy azért vérzek, meg utána ráfogták volna, hogy azért ment el a baba. Mondjuk így is arra fogták, pedig nem voltunk együtt csak mielőtt fogant, meg mikor összehoztuk.
2011. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 3. válasz nagyon hasznos volt. Szerencsére semmi gond nem volt :) Köszi mindenkinek!
2011. máj. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!