Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babahordozó? Kaptuk, de nem...

Babahordozó? Kaptuk, de nem tudjuk, milyen típus!

Figyelt kérdés

Tegnap kaptuk ezt a bébihordozót, csak annyit tudok róla, ami a rajta szereplő feliratokból kiderült: Top Rider, és megfelel a jelenlegi EU-szabványnak. Ja, és elvileg 13 kilóig használható!

Nem tudja valaki, hogy pontosan milyen típus? (A Top Rideren belül. A töréstesztnek akarok utánanézni.)

Vagy esetleg tapasztalat róla? Mire kell vele kapcsolatban figyelni, van-e valami típushibája, ilyesmi érdekelne.


Erről lenne szó:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Top rider egy olcsóbb fajta ülés (ha nem a legolcsóbb).
2011. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találni ilyet, talán ez egy régebbi modell.
2011. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de töréstesztet nem fogsz találni róla.Így sajnos nem tudni mennyire biztonságos.Ha megengedhetitek anyagilag,vegyek egy jó tesztel rendelkezőt.

kiddy,maxi cosi,cybex,peg perego,besafe,concord,römer.Ezeknek vannak tesztjeik.

2011. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
szerintem meg tökéletes.nekem most 2 hónapos a kisfiam és nekünk nem ilyen van hanem egy olcsóbb.nem az számít hogy mennyibe kerül ez sok kismama butasága.mindegyik hordozó ugyan olyan jó és biztonságos.gondolj bele ha például veszel egy nagyon drága babahordozót és karambolozol akkor a drága hordozóba is ugyanannyira megsérül a baba mint az olcsóbba.(de erre ne kerüljön sor).csak azt akarom ezzel mondani hogy mindegyik egyforma csak az ár és a kinézete másabb
2011. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos láttam már olyan videót ahol a baleset közben ripityára tört a hordozó a baba pedig repült ki belőle! Szóval ez nem igaz, hogy mind biztonságos.Sajnos hogy nem teszik kötelezővé minden gyerekülésre a tesztet, hogy egy baleset alatt mi történik vele, mert sok sérülés elkerülhető lenne.:(((( Igenis fontos a teszt!
2011. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!