Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Dr. Medve Lászlón...

Nyíregyházán Dr. Medve Lászlónál mennyibe kerül a 4D ultrahang?

Figyelt kérdés

Valaki 16 ezret, valaki 15-öt, valaki meg 12-őt mond. Voltatok az utolsó 4 hétben nála? Pontosan mennyibe került?

Ill. azt olvastam, hogy nem is biztos, hogy Ő személyesen csinálja. Igaz?


2009. márc. 13. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi, nekem fogalmam sincs, de tényleg Maci Lacinak hívják??? :DDDD

(amúgy előbb időpontot kell foglalni, ott ezeket mind megkérdezheted, szerintem)

2009. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapja voltunk ott 4 d-n,12.000 Ft-t fizettünk,és nem Ő csinálja hanem Jászai Ildikó (ha jól tudom a felesége).Én csak ajánlani tudom,nagyon aranyos volt.
2009. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm a választ!

Az elsőnek pedig: természetes, hogy fel fogom hívni előtte és mindent meg fogok kérdezni, de azért van ez a "fórum", hogy tapasztalatokat cseréljünk. Szerintem az ilyen válaszaiddal csak pazarolod az idődet:-D

2009. márc. 14. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdező, hogy én meg tőled kérdezek, de valószínűleg te rendelkezel most már a legfrissebb infókkal ( gondolom a kérdés kiírása óta utánanéztél )


Mennyi a várakozási idő? ( amúgy legutóbbi infóm nekem is a 12.000 Ft, és a felesége csinálja, én is úgy tudom, aki egyébként a kórházban az a szonográfusnő, aki a genetikai Uh-t is csinálja -


nekem legalábbis a 12 hetest ő csinálta, és nagyon aranyos volt, addig-addig mozgatta a babát, míg nem tudott egy épkézláb fotót készíteni róla )

2009. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Felhívtam az időpont egyeztetésre kiírt számot, a felesége vette fel, de végül is konkrét dolgokra nem tértünk rá, hogy mennyibe kerül, meg mennyi a várakozási idő, mert én egy egészségpénztárnál tag vagyok, akik kifizetnék nekem a 4D-s UH-t, de szerződésben kellene hogy álljanak az orvossal. Ezt kérdeztem meg, hogy beleegyeznének-e ilyen szerződés aláírásába, de nemleges választ kaptam, így nem kérdezősködtem tovább.

Viszont van egy ismerősöm, aki hozzá jár vizsgálatokra, Ő megkérdezte mennyibe kerülne a 4D, neki 16 ezret mondott.

Amúgy Mi Pestre fogunk menni, ott sokkal olcsóbb, pl. a 20 perces 4D 7000Ft, a 40 perces 9000Ft, és még az egészségpénztárakkal is szerződésben állnak.

Nyíregyházán még mindig olyan nehézkes bármit is elintézni, sajnos...

Boldog babavárást!

Üdv!

2009. márc. 19. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van....


Eddig egyedül a kórház volt egészségpénztári szerződött partner, ott 10.000 volt a 4D, erre kb két hete megtiltotta a kórház vezetése, ne kérdezd mért, mert fogalmam sincs. Ha amúgy is van Pesten dolgod, tök igazad van, de én sajnos még a lakásból sem tehetem ki a lában, feküdnöm kell, csak a vizsgálatok idejére merek kimozdulni... :-(


Viszont Örökösföldön a Vitál egészségházban is van 4 D, legutóbbi infóm szerint 12.000 Ft, rajta vannak a neten, írd be a Google-ba. Mondjuk még nem kérdeztem, de úgy tudom, ők sem állnak kapcsolatban sajnos semmilyen EP-ral ( tökre mintha a Balkánon lennénk, esküszöm ) de az nekem eszembe sem jutott, hogy megkérdezzem, nem akarnak-e szerződni ( mert ez amúgy ilyen egyszerűen és hamar lezajlik, ha igent mond az orvos ?)


De mivel mi a Vitál egészségház mellett lakunk, én szerintem itt fogom csináltatni, ha érdekelnek a részletek, szívesen megírom. Szerintem jövő héten bemegyek, és kérek időpontot, plusz megérdeklődöm a részleteket is.

2009. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem kellene rögtön beszólni! Én csak a nevén röhögtem egy jót, nem hittem, hogy valakit tényleg így hívnak. És én nem akartalak megbántani, nem olyan szándékkal írtam, hanem tanács lett volna, de úgy látszik nem sikerült. (azt nem állítottam, hogy a legjobb tanács!)
2009. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia kedves Kismama, aki a Vitál eg.ház mellett laksz:-)

Nem is gondoltam, hogy most kb. 2 hete szüntették meg a kórházban a 4D-s UH-t! Nagyon durva! Pont amikor Én is szerettem volna menni:-(

Megkérdezhetem, hogy miért nem mozdulhatsz ki a lakásból? Persze, csak ha nem kellemetlen neked... Priviben is írhatsz, ha van kedved:-)

Szívesen venném, ha megtudsz valamit a Vitál eg.házban értesítenél engem is róla:-) Én csak ápr. közepén megyek Pestre, de még nem vagyok bejelentkezve 4 D-re. Kíváncsi lennék, hogy ott mennyibe kerülne, ill. vannak-e kapcsolatban egészségpénztárral. Amúgy Én felhívtam a pénztáramat, elmagyarázták, hogy nagyon egyszerűen megoldható lenne, ha az orvos beleegyezne, csak 2 példányban alá kellene íratni vele egy "B" típusú szerződést, Én beküldeném a pénztáramhoz és kb. 1 hét és már menne is a dolog. De hát itt nem egyszerű az embereket kimozdítani a megszokottból... Azt gondolják, hogy valami hátrányt szenvednének, ha nyitnának néha a világ felé... Na mindegy, ez csak az Én privát véleményem:-)

Amúgy hány hetes vagy? Kihez jársz dokihoz?

Én 25 hetes vagyok és Sipos Attila a dokim.

Ha van kedved, akkor írhatsz néhány sort priviben:-)

Üdv!

Szép babavárást!

2009. márc. 20. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
írtam privit :-)
2009. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!