Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy babás...

Most derült ki hogy babás vagyok aminek mindenki iszonyatosan örül mert 3 éve próbálkoztunk már.Nincs semmi étvágyam. Mit lehet tenni hogy visszajöjjön az étvágyam?Félek nehogy valami baja legyen a picinek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vitamint szedsz? Az általában meghozza az étvágyat. Valami étvágyjavítót nézz magadnak, amit várandósság alatt is szedhetsz, mondjuk homepátiásat.
2009. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nagyon boldog babavárást kívánok!

Én már kétszer átéltem.

2009. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a nődokiddal, hogy milyen vitamint javasol.

például szoktak adni vaskészítményt, ami igencsak megnöveli az étvágyat is.

boldog babavárást

2009. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
A terhesség nem egy betegség, hanem egy állapot, amit meg kell próbálni minél jobban élvezni, hiszen csodálatos dolgok történnek veled!Nem szabad mindenért aggódni, enni pedig kell, mert azzal nem csak magadnak, hanem a picinek is ártasz, ha nem eszel!!!Próbálj pozitívan gondolkodni!!!:)
2009. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs étvágyad,akkor fogyassz könnyű kajákat!Mondjuk gyümölcsöket,joghurtot,krémtúrót,zöltségeket párolva vagy főzelékeket!Aztán reméljük a legjobbakat!
2009. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm hogy írtatok nekem!Nemszedek még semmit,nem írtak ki semmit de hétfőn megyek uh.-ra és akkor majd mondom,ugyanis tegnap derült ki hogy babát várok.Azért aggódok jobban mint kéne mert 5 éve már vetéltem 13 hetesen ikerterhességet.Kösznöm a jókívánságokat!!!!
2009. márc. 13. 21:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is boldog babavárást:) Vitamint szedhetsz, nekem csak az első két hónapban javasolta a dokim.Nekem sem volt étvágyam, de én a 12. hétig folyamatosan hánytam:(. Fogytam is, de azért igyekeztem valamit enni, leginkább a gyümölcs csúszott le (banán, mandarin), vagonnal megtudtam volna enni:)Aztán megjött az étvágyam, most a vége felé megint nincs, de nem bánom:)marad a gyümölcs és a tejbegríz(most, ez a menő)

Ne izgulj, nem lesz semmi baja a kicsikédnek:)

Boldog babavárást:)

2009. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló.A gyümik nekem is csúsznak úgy veszem észre.Hanyadik héten jársz már.Nagyon aranyos vagy és tiszta szívből kívánom neked hogy könnyen világra tudd hozni a picibabádat.
2009. márc. 13. 21:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemhogy étvágyam nem volt,de még az is vissza akart jönni,amit meg sem ettem.Elég volt ránézni,és már hányingerem is volt.Fogytam 4 kg-ot az első 3 hónapban.Közben azért ittam a HIPP NATAL-t,és se vérvételen,se uh-n nem volt baj.Az értékek jók voltak,a baba megfelelő méretű volt.Most a 20.hétben járok,és kívángatok olyat is,amit meg nem ettem volna terhességem előtt.Ne izgulj,egyél többször keveset,abból amit szeretsz,vagy netalántán megkívánsz egy kicsit.És megfog jönni az étvágyad!
2009. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!