Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP-vel és magzatvíz vétellel...

Akire77 kérdése:

AFP-vel és magzatvíz vétellel kapcsolatban van valakinek hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés
33 éves 23hetes terhes vagyok az első babámmal,Az orvosok december 5-töl számolják az időt,de én 1000százalékra tudom hogy december 11 vagy 12 estem teherbe.A lényeg hogy alacsony lett az afp 0,62.Hiába mondtam az orvosnak hogy 1 héttel fiatalabb a baba.Elküldtek genetikai ultrahangra ahol azt mondták rendbe van minden,aztán jo 2hét mulva mmennem kellet magzatvíz vételre.Aminek az eredménye most 30-án lessz meg.De már nem bírom idegekkel ezt az egész várakozást.Én ugy érzem minden rendbe van a babámmal,rugdos mozog rendesen.De akkor is van bennem egy kis egészséges félsz.Aki esetleg tud segíteni kicsit a válszaival kérem tegye meg.további szép napot.
2011. máj. 20. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1:35 -höz jött ki down kórra. Képzelheted mit éltem át?!!!

Lényeg, hogyha 14 napig nem telefonálnak, hogy rossz az eredmény, akkor már szinte biztos, hogy minden rendben van a babáddal.

Mit mondtak, hogy hívnak, ha rossz?

2011. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az életkorom miatt jött ki nem túl jó eredmény. Erre magzatvízvételre küldtek. Itt megállapították, hogy 2 héttel idősebb a terhességem ,mint számoltuk. Nem vettek mintát mert nem tudták garantálni, hogy kitenyészik. Mi pozitívan állunk hozzá nem lehet semmi baj! Kitartást veletek sem lesz semmi!!
2011. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó íronak.Uhh az is elég kemény lehetett.De sajnos tudom mit éltél át.máj4-én vették le a magzatvizet és 30-án lessz eredmény.Amiért személyesen kell bemenni,a számom elkérték még a legelején mikor ugymond genetikai ultrahangot csináltak.De nem mondták hogy hívnak vagy bármi.Én a Barossba voltam nem tudom hogy ott mi a szokás.De nagyon örülnék ha ugy lenne ahogy te mondod.Szép napot
2011. máj. 22. 15:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy mit ereztek,en ma kaptam meg a magzatviz vizsgalat eredmenyet,nalunk minden rendben.A kombinalt tesztem 1:61 eselyt mutatott down korra.En nem tudtam kivarni a 4hetet,a masodik het utan telefonaltam.akkor mondtak,hogy minden rendben,ugyhogy ma nyugodtan mentem az eredmenyert.
2011. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én már ennyi pozitív kombi, meg integrált teszt után hiszem, hogy ez eny kib@...ott nagy üzleti fogás.gusztustalan, de így van.Amíg terhes voltam folyton azt éreztem, hogy csak azért próbálnak ilyen -olyan mondvacsinált okból vizsgálatokra küldeni, hogy gyűljön a pont az elvégzett vizsgálatok után-tudják lekérni a lóvét.

az afp-m 0.53 lett, a kombi teszt 1:100-hoz, magzatvízvétel negatív-és tényleg egészséges a kisfiam.Amit azonban átéltem....hááát

2011. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!