Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz, ha nem sikerül...

Mi lesz, ha nem sikerül elfogyasztanom a napi 150 gramm szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat, hogy vetélés, de olyat is, hogy fejlődési rendellenesség alakulhat ki. De igaz ez vagy csak téveszme.

27 hetes vagyok, még csak 3. napja tartom a diétát. Az első nap az éhségtől sírva aludtam el, a második nap már könnyebb volt, a harmadik nap (vagyis ma) már nem is nagyon kívánom az ételt. Jobban esik helyette egy-egy alma vagy körte, esetleg eper.


2011. máj. 20. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcs is tartalmaz szénhidrátot.
2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én írtam neked a vetélés kockázatát. Nem téveszme, a diabetológus szokott kiakadni azokra a kismamákra, akik nem fogyasztják el az előírt mennyiséget, Ő mondta, mekkora ennek a rizikója.

De ha ennyire bizonytalan vagy, miért nem hívod fel a cukorgondozót, szívesen segítenek a tanácsaikkal egy várandósnak.

A gyümölcsben is van szénhidrát, a banánban pl. egész sok. Nézz meg egy táblázatot.

2011. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy van, persze nem annyi mint a kenyérben, tésztában.

Nem cukros vagyok, hanem a vérnyomásom és a hízások miatt kell ezt a diétát tartanom.

De nekem nem nagyon megy ez a számolgatás-mérickélés.

2011. máj. 20. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
hát pedig mennie kell. a baba érdekében. nézz utána, vannak táblázatok, miben mennyi a szánhidrát, és az alapján írd fel mindig, mennyit eszel. ez fontos! és nem kell azért éhezni, mert 150 gramos diétán vagy! ha csinálsz valami húst (persze nem zsírosat), mellé salátát, azzal nagyon jól lehet lakni. én terhességi diabtesz miatt csináltam az első terhességemnél, és nem éheztem.
2011. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!