Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál szülés lehet ebből:...

Normál szülés lehet ebből: 32. hetesen a BPD 91 AC 278 Fl 65 és 2350 gramm? Mekkora Bpd-től kell császározni?

Figyelt kérdés
van rá valami előírás, hogy x-től már kötelező a császár?
2011. okt. 19. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
èn ugy tudom hogy a császár csakis akkor kötelezö ha a baba nem fordult meg...
2011. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam ilyenről... Nálam 38 hetesen volt a BPD 92. Én 42. héten szültem. Nagy baba volt, de senki nem emlegetett császárt, csak kaptam egy nagy gátmetszést... Elég nagy babád van! Sok sikert majd a szüléshez! Kícánom, hogy simán sikerüljön!
2011. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kívánom
2011. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 31 hetesen volt 92 a bpd-je és 2490 gr-ra becsülték.

A doki nem mondott egy szót sem a császárról (szerencsére mert nem is akarok császárt)


Az uh néha 20-30 dkg-ot is téved, elég ha az uh-s doki nem oda teszi a kurzort méréskor ahová kellene.


Nekem annyit mondtak, hogy ha kihúzzuk a végéig akkor 3600 gr alatti babára ne számítsak :D


A nagy bpd nem jelent császárt!


Könnyű és szép szülést 36 hkm

2011. okt. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 41. héten szültem 100-as BPD-vel, mindenki rémísztgetett, hogy nagy fejű lesz a gyerek, de nem, csodás szép kerek fejecskéje volt/van.

Szóba sem került a császár.

2011. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy x mérettől császároznak, csak akkor császároznak a feje miatt, ha téraránytalanság áll fenn, vagyis a medence szűk, és valószínűsíthető, hogy nem fér át rajta a buksija.
2011. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! kicsit be vagyok tojva, mivel a fiam sem volt egy csöppség -majd 4 kiló - de itt már most láttam az UH-n hogy akkora mint egy elefánt :) - nem is a súly miatt félek annyira, hiszen az tényleg tévedhet hanem a fejméret miatt ... bár már mondták nekem hogy legfeljebb "csúcsfej" lesz. Szeretném szépnek megélni ezt a szülést- mert a fiammal nem az volt, ezért pánikoltam most ennyire be!
2011. okt. 20. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a z első szülés nekem is szörnyű volt, a második meg álomszülés, 20 perc volt a rossz. Addig egy labdán ültem a zuhanyzóban. Az nagyon jó, ajánlom .

És az az egy-két miliméter már nem számít. A második bébim is majdnem négy kiló volt, mégis könnyen született.

2011. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!