Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eleve túlsúlyos kismamák...

Eleve túlsúlyos kismamák hogyan tartjátok kordában a súlyotokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én semmit nem csináltam, és szülés után mégis 3 kg-mal kevesebb lettem. Mondjuk egyáltalán nem voltam kívánós. Sőt.
2011. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én minden este szobabicikliztem, kb. 7 és fél hónapos koromig, utána már nem fértem oda a pocaktól:)

És nem ettem 6 után.

2011. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát én sehogy, híztam 25 kilót az elsővel, és ez meglesz a másodikkal is.. sajna :(
2011. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 91 kilóval kezdtem a terhességem. Most 21 hetesen +3,5 kiló van rajtam. Nem érzem, hogy nehéz lenne kordában tartani a súlyom, pedig itthon vagyok a terhességem elejétől kezdve. Az első 3 hónapban alig ettem valamit, most meg többször eszek naponta, de jóval kevesebbet mint a terhességem előtt. Pedig tényleg szinte mindent megeszek amit megkívánok, olyan dolgokat is amikre sose költöttem volna egyébként. Mondjuk egészségesebben is táplálkozok, és még sok időm is van hátra a szülésig.
2011. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
178 centi vagyok és 92 kilóval kezdtem a terhességet, +3,5 kiló van rajtam a 30 hét végén. Egészségesen táplálkozom, odafigyelek arra, amit eszek, de tudnék ennél többet is enni. Kíváncsi vagyok, mennyi leszek szülés után.
2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Miket eszel ?
2011. máj. 21. 15:30
 7/18 anonim válasza:
Sziasztok! Én ma vagyok 31 hetes és csak 3,5 kilót híztam eddig. Mindent megeszek, még pizzázom is. Talán annyi a titkom, hogy rendszeresebben eszem.
2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 86 kilóval kezdtem most 36 hetesen vagyok 93 kiló szerintem nem olyan vészes és igazából mindent ettem amit megkivántam:)
2011. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Úgy irigylem azokat, akik azt ehetnek, amit akarnak...

Szóval.

Reggeli: banánturmix lenmaggal, zabkorpával, natúr joghurttal, tejjel és jéggel vagy saját sütésű teljes kiőrlésű kenyér sonkával, sajttal, sok zöldséggel

Ebéd: az elmúlt hetekben Update-et rendeltünk, ha én főzök, akkor általában főzeléket készítek, amit saját anyagával sűrítek, vagy teljes kiőrlésű tészta paradicsomos alapú szószokkal, ilyesmik, csirkemell, párolt zöldséggel.

Vacsi: nagyon változó. ma este pl. Update kenyér házi kőrözöttel, tengernyi zöldséggel.

Uzsonna: tejeskávé vagy eper natúr joghurttal, édesítővel, házi túrókrém

Gyakran szoktam sütni Update Mastermix-szel gorfit, palacsintát, muffint, clafoutis-t, almás pitét.

Igazából terhesség alatt is a fentiek szerint ettem, de mozogni nem volt időm, elég sokáig voltam bent mindig az irodában :(

2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az első babámmal én is 86 kilóval kezdtem és a végén 120 kilóval mentem szülni ,nameg jókora vérnyomással !

Egyszerűen úgy elszállt a súlyom ,hogy az kész ! A következő babámnál nem akarok így járni ,azért kérdezem !

2011. máj. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!