Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődött nektek a...

Mikor kezdődött nektek a rosszullét a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert 6 hetes vagyok és néha vannak gyengébb napjaim, de eddig csak egy komolyabb rosszullétem volt. Lehet, hogy még nagyon az elején járok? Vagy az is lehet, hogy már nem lesz?
2009. márc. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez változó nekem 8 hetessen kezdödött 1 hónapig tartott, most barátnőm 5 hónapos terhes fáradékony 2 volt émelygése és ennyi! Hátha te is szerencsés leszel! Élvezd a terhességet csodás dolog!!
2009. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6-7. héten kezdődtek a rosszullétek, étvágytalanság. Most 14 hetes vagyok, és kb 1 hete lett jobb. A hányinger elmúlt, helyette a savam jön fel estére.
2009. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz. Én megúsztam anno. Vicces volt, mert a terhesség előtti hónapokban folyton hánytam reggelente a gyomorsavam miatt, de a terhesség alatt egyáltalán nem.
2009. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!