Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok ijedve. Megnyugtatn...

Meg vagyok ijedve. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
38+3 hetes vagyok, és egyszerűen annyira le van lassulva a pocaklakóm, hogy már szinte nem is mozog. Reggel felpiszkáltam, akkor kaptam 1-2 rugást, de azóta semmi. Ugye nincs baj?
2011. máj. 22. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! én 38+1 hetes vagyok! nálam is ez a helyzet! reggel én is piszkáltam meg simogattam a hasam, akkor rúgott meg forgolódott és ennyi. szerintem semmi baj nincs!!! egyébként én inkább délután szoktam érezni amikor lefekszek az oldalamra! szóval nyugi! biztos nincs semmi baj! boldog babavárást! na az enyém most elkezdett rugdosni :). megkérdezhetem hogy mi lesz? a miénk kisfiú, és június 4.ére vagyok kiírva!
2011. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Halihó!

Én 38+5 hetes vagyok. Nálam is ugyanez a helyzet. Napról napra lustább,sokat alszik nagyon, viszont, ha felébred, akkor akár negyed órán át is mocorog. Szerintem pihennek, erőt gyűjtenek a nagy napra. :) Én május 30-ra vagyok kiírva, és kislány.

2011. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
...illetve már 38+6 vagyok. :)
2011. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi júni 2-re vagyunk kiírva. Délután nekem is sokat szokott mozgolódni. Eddig mindig volt valami dolgom délelőtt, és lehet hogy azért nem tűnt fel, hogy nem mocorog annyit. Most ettem egy kicsit, és felébredt. Kisfiút várunk, Márton lesz a neve. Mindenkinek könnyű szülést!
2011. máj. 22. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hetekben már nekem is be volt lassulva a babám, mert már nem volt olyan nagy helye bent.

Kis csokival mindig sikerült felpörgetnem.

Szoktál magzatmozgást számolni? Az utolsó 4 hetemet kórházban voltam, ott mindennap kellett számolnunk.

Ebéd után egy órával feküdj le az egyik oldaladra, és tedd a kezed a pocakodra. Minden apró kis mozgását fogod érezni.

Nekem volt, hogy összesen 17x mozdult meg, volt hogy 64x. :)

Ne izgulj, már a finisben vagy! :)

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2011. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Napközben elvolt aludt, éjjel meg az ággyal veszekedett a lányom az utolsó hetekben, a szülés előtti pár napban csak ha helyzetet változtatott, nyújtózott álmában akkor érzetem. Amúgy nyugiban volt.

A fiam az egy más tészta volt, konkrétan az utolsó fájásig azt hittem az oldalamon jön ki, aztán engedett a természetnek, és csendben menetirányba állt, és várt...


Szerintem csatlakozz a kicsihez pihenésügyileg, már ha teheted:)

2011. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én szülés elötti napon voltam igy,fel is hivtam a dokit,másnapra beszéltük meg h megnéz,de a kisfiam addigra kint volt.lehet ez az utolso napja neki is.
2011. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meleg van-nem attól is?
2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet már megvan a baba:)
2011. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs még meg. :) Eddig még nem jött ki. De a mocorgás az nem gyorsult. Még az esti "bulizást" is kihagyta most.
2011. máj. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!