Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hónappal császár után nem...

10 hónappal császár után nem korai az újabb terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon korai, a dokik egyáltalán nem díjazzák, mivel a hasnak/hegnek nincs elég ideje helyre rázódni.
2011. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, én 6 hónappal a császár után kérdeztem a dokitól, hogy mi van, ha becsúszik a következő. Erre azt mondta, hogy csak rajtam múlik, nyugodtan megtarthatom. Most két éve, hogy császároztak, következő babát várom, és sima szülésre készülünk. Az más kérdés, hogy mi lesz belőle... :) Ill. a nagynéném 4 császáron van túl, a gyerekek között másfél év van...
2011. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az orvosom 3évet mondott. Igaz nekem óriás babám született.
2011. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai nekem 6 hót mondtak anno és 9 hónappal az első után lettem ujra terhes.Semmi gond nem volt,a hegvastagságot ugyis nézik,ne aggódj.
2011. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem korai (ezt nem én mondom, hanem az orvosom), nekem 4 hónappal utána "csúszott be" a kistesó...most félidős vagyok, és eddig semmi gond nem volt.

persze ha tehetném, én is későbbre tervezném a következőt, de már ez van.

más kérdés, hogy nem könnyű 2 gyerekkel ilyen kis korkülönbséggel, bár sokan ezt is megcáfolják.

2011. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, utolsó vagyok, azt is mondta, hogy annak a sebnek már a 6-8. héten szülés után tehát a kontrollon) gyógyultnak kell lenni.

Gondolom nem beszél hülyeségeket.

2011. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem korai, de persze minden ember más... A hasnak, sebnek pár hét elég. A méhen belül a méhlepény helye mire elsimul teljesen az állítólag 6 hónap. Ha véletlenül ott tapad meg és korábban, akkor nagyobb a lepényleválás lehetősége. A hegszétválás pedig főleg szülésnél kockázatos, és esetleg nagyon-nagyon ritka esetben túlhordásnál. Olyan nincs, hogy a 38.hétben valakinek spontán szétreped a hege :)
2011. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Normál esetben is korai, nemhogy császéár után, a szervezet nem regnerálódik 10 hónap alatt.
2011. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így általánosítani.... hidd el nem korai, ha a doki valami miatt kifejezetten nem javasolja a várakozást. Normális esetben korai?! Ha 10 hónap telik el, plusz a 9 hónap, az több mint másfél év... Már anyáinknál, nagyanyáinknál is rengeteg olyan testvérpár volt aki között 1.5 év volt. 10 ujjamon nem tudnám megszámolni azokat a testvérpárokat a közvetlen környezetemben akik között ennyi vagy kevesebb a korkülönbség. Sok mindentől függ..... Nekem 6 hónapot mondott minden doki, és többel beszéltem. Az más kérdés, hogy csak császármetszés volt, baba nem lett :(, így nincs testvér akit terhesen is gondozni kell.
2011. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!