Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után újabb terhesség?

Császár után újabb terhesség?

Figyelt kérdés
Április végén szültem császármetszéssel. Későbbre terveztük a kistesót, de teherbe estem 6 hetes vagyok. Ki lehet hordani egy újabb terhességet ilyen rövid időn belül? akiknél kicsi a korkülönbség azok véleményét várom!
2010. aug. 21. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kis korkülönbség itt a probléma hanem a vágás helye, hogy ki tud-e bírni egy terhességet ilyen hamar? Mindenképp az orvosoddal beszélj erről. Barátnőm császár után most fog megint szülni, neki 2 éves múlt a kisfia, és sokat panaszkodik, mennyire fáj neki alul, sokat kell feküdnie, és wcre is sokkal gyakrabban jár, mint az első terhessége alatt. Az biztos, hogy mikor nagy lesz a hasad, sokat kell feküdni, mert megrepedhet belül a vágásnál, sajnos épp ott van a legnagyobb súly.
2010. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a császár után azt mondta az orvosom, hogy legalább 1 évet várjak a következő teherbeeséssel, mert a heg szétválhat, és ez mind a babára mind a mamára életveszélyes lehet.

Mi nagyon vigyáztunk, nehogy terhes legyek.

2010. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 1 évet mondott az orvos.

2 évvel később lettem újra babás,és néha úgy érzem szétszakadok.

Beszéld meg az orvosoddal,ő meg tudja nézni a heget,és ha úgy látja gyakoribb ellenőrzés mellett kihordható a baba.Legalábbis nem egy ilyen esetet hallottam.

2010. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is egy évet vártam császár után,de még csak 19 hetes vagyok,a végéről nem tudok nyilatkozni. De a barátnőm császár után 5 hónappal esett újra teherbe,simán kihordta,és természetes úton szülte meg,a mi orvosunk nem fél annyira a hegszétválástól,azért a végén már sűrűn nézegette neki.
2010. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek ird meg mit mondott a doki. Köszi!
2010. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekünk is egy évet mondtak, így is terveztük...

Ha beszéltem a dokival, majd megírom mit mondott!

2010. aug. 22. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Mérlegelve a sok kockázatot, nem vállalhatjuk most ezt a babát... :( Sajnos meg szakíttatjuk a terhességet.
2010. szept. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!