Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó hónapjában...

Terhesség utolsó hónapjában (előző császár), a hegszétválástól menniyre kell félni, jóslófájástól esetleg orgazmustól szétválhat a heg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Dokim szerint nem nagyon kell félni, nem történik hirtelen, kell menni heti orvosi vizsgálatra és amint látni fogja, hogy gond van, közbelép. De biztos nem lesz. Nekem is császár volt az első, 16 hónapos most a fiam és 22 hetes vagyok, 20 hónap lesz a két baba között. A doki szerint van esély arra is, hogy nem is kell közbelépnie. Szerinte a szex nem okoz ilyen szempontból gondot. De én is kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!