Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességitesztek...

Milyen terhességitesztek kaphatóak Magyarországon, amit drogériában (pl. :DM) is lehet kapni, és nagyjából mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el és nézd meg. egy olyanba ahol nem ismernek. van 3OOtól 15OOig. márkákat nem tudok.
2011. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont holnap akarok venni a DM-ben. A barátnőm azt mondta, hogy van egy jó 900Ft és neki igazat mutatott, szóval szerinte jó, de fórumokon olvastam, hogy van ott többféle is és nem mind jó:S,mert pl. terhes volt az illető és negatívot mutatott. Úgy olvastam, olyan 500-900 Ft körül vannak.
2011. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Facelle tesztcsík 300ft

x-epil 2db-os 500ft

intimed 400ft

clerbleu 2000ft körül

hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj a facelle az rossmanos
2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy 350 Ft-os terhességi tesztet használtam ami kimutatta, hogy babát várok. Egyáltalán nem számít az ára! Ha már elmaradt a mensi és terhes vagy akkor mindegyik kimutatja! Egyébként van még az x-epil is ami 500 Ft és 2 db van benne, szóval ez a legolcsóbb. Ezt is használtam

31 hkm

2011. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az x-epil-t használtam és bevált.

26hkm

2011. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!