Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok, nem...

28 hetes kismama vagyok, nem tudok semmi édeset enni, mert hányingerem van tőle, diétáznom kell, mert magas lett a terheléses cukrom, de még mindíg nem híztam csak fogyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincs rendben,feltétlenül keress fel egy jó orvost...
2008. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy valamit azért már fel kellett volna szedned, de én nem vagyok orvos, inkább tényleg járj utána .Az orvos, védőnő mit mond? Sztem ne hagyd annyiban,míg meg nem nyugszol.Ha Uh oké, és a doki szerint is minden rendben, akkor nincs ok az aggodalomra, de addig itt mindenki csak találgat, téged meg a frász fog kerülgetni, hidd el.

Remélem minden ok, és panaszmentes boldog babavárást kívánok!

2008. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sziaa, dietetikus segít majd! Figyelj oda a szénhidrátbeviteledre, azt mindenképpen enned kell. A fogyás sajnos a cukrosok tünete, de enned akkor is kell. Az édeset, cukrosat, pékárut, magas glikémiás indexű ételeket (rizs, krumpli, keményítő, cukros üdítők...) kerülni kell. Értékes tápanyagokból fedezd a napi ch-szükségletet.

Boldog babavárást :)

2008. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!