Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes tehses a baba nincs...

36 hetes tehses a baba nincs befordulva még és lehet nem is fog mivel már nagy. Ezért a szülésznö megprobálná megfordittani kivülröl a 38 ik hétben. Az jo e?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor császár lesz. Én igazábol félek az ilyen fordittásoktol mivel van hátránya is ,és nem is természetes.Ha nem fordul be akkor azt jelenti igy jo neki nem? Ezért inkább a császár mellet döntenék ha igy marad a helyzet. Hogyha nem fordulna meg akkor ti mit tanácsoltok, volt e valaki ilyen helyzetben?
2011. máj. 25. 13:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy farosan nem fogom semmiképen sem megszülni hiszen elsö gyerek, és ezelött 2 évvel még volt egy konizáciom is, ami befolyásolhatja a méhnyak nehezebb tágulását is.
2011. máj. 25. 13:05
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg fog fordulni!!!

Amugy meg nem egyeznék bele...nézz meg erröl egy két youtubos videot, hogy is zajlik az ilyen, egyértelmü döntés lesz.

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem voltam ilyen helyzetben hála az istennek.De nagyon sok emberrel beszéltünk meg kérdezősködtem, hogy ilyen kor mi van ha még sincs irányba..És mindenki csak azt mondta, hogy ne engedjem, hogy be fordítsák.Lehet, hogy így a nyakára tekeredik a köldökzsinór!!!Meg is fulladhat..Szerintem választ a császárt.De egyébként még annyi minden történhet 4 hét alatt, lehet még fogja magát azt be is gyűrögeti oda magát! :)

Na szóval az a lényeg, hogy semmi féleképpen ne engedd!!!Sztem..

2011. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel van beleszólásod a kezelésedbe ezért tiltakozhatsz ellene. Ha nem engedik, hanem mégis meg akarják csinálni, akkor kérd egy független másik orvos (akár kórház) véleményét is. A megfordítás nagyon nagy terhet ró a méhedre. Ha a baba nem fordult meg, annak oka van (rövidebb v testre tekeredett zsinór, kevés hely a méhben). 21. században vagyunk, minek kéne ilyen 100-200 éves praktikákkal kísérletezni. Protokoll szerint pedig csak orvos végezheti, nem szülésznő. Kérj ki egy másik véleményt is. Tudom, h túl sok a császár Mo-on. De inkább az, mint, h bajotok essen.
2011. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak! Elsőre születő faros baba nem fordul már be az utolsó pár hétben. Többedszerre születő babák fordulhatnak be akár az utolsó napon is.
2011. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: akkor mi vagyunk a világegyetemben az egyetlen kivétel!!! DEJÒÒÒÒ!!!
2011. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a 36. héten harántfekvésben volt. A 38.hétre befordult. Szerintem azért még van remény. Ha mégsem, akkor egy próbát megér, hogy a szülésznő segítsen, bár én nem hiszem, hogy szeretném...akkor inkább lehet, hogy a császárt választanám.
2011. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem engedném befordítani. Valami oka csak van, hogy csücsül, tudja ő, hogy jó neki.

Másrészt ha egyébként is lehet tágulási problémád, akkor meg pláne nem.

2011. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 38. héten fordult meg a Babám!

A fordítást semmi képen nem engedd meg!

Nagyon FÁJ :(

Barátnőmnek megcsinálták, azt mondta, hogy majd'bele halt. A baba meg kék foltokkal született :(

Főleg, hogy szülésznő csinálná!

Még egy orvosnak sem engedném!

2011. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindkét gyermekem faros volt végig. Nálunk szerencsére nem szokás forgatni a babát, de ha akarták volna akkor sem engedtem volna meg. A lányom a 34. héten egyszer befordult harántba majd másnap vissza medence végűbe, na akkor én azt hittem szétszakadok úgy fájt.

Inkább a császárt válaszd!!!

2011. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!