Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Festetted a hajad a terhessége...

Festetted a hajad a terhességed első trimeszterében?

Figyelt kérdés
ha igen,nem lett belőle baj?
2011. máj. 23. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze! Ki kell nyitni az ablakot és kész!
2011. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, de még a második és harmadik harmadban sem. De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, ha lehet a kertben vagy egy nagyon jól szellőző helyen, ammónia mentes festékkel tedd. De még jobb a melíroztatás, mert így biztosan nem érintkezik a fejbőrrel a festék.
2011. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én végig!Minden áldott hónapban, és semmi bajunk nem lett.Éz butaság,hogy annyira ártalmas,meg vegyszer meg minden,sokkal több sz@rt megeszel,mint ami a hajfestékből bejut a szervezetbe...
2011. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is végig festettem ammonia mentes hajfestékkel.
2011. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amónia mentes hajfestékkel én is festettem és semmi baj nem lett!
2011. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak természetes növényi festékkel festettem, hennával és indigóval. A simákkal nem mertem, még terhesség előtt sem.
2011. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én allergiás vagyok az ammóniára, mégis melíroztattam a hajam, és most is.

Úgy gondolom, hogy pusztán a hajszálakon keresztül nem sok kerül a szervezetembe, akár pár pohár kólával is bevihető ez a mennyiség... :S

Olvasd el a címkéjét! :(

2011. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen

nem lett baj

2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Olyan 4-5 hetes lehettem, a 18. héten, majd még 2x a végéig.Semmi bajunk nem lett.
2011. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!