Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáltam, de clostyt...

Menstruáltam, de clostyt szedtem és volt 2 érett tüszőm. Most van 2db 10-es érzékenységű pozitív tesztem. Valakinek hasonló? Mesi után vagyok 10nappal.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menny azonnal orvoshoz és megtudod mi van.

Szorítok, hogy semmi baj ne legyen

2010. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy érted volt mensid, de terhes vagy a teszt szerint??

Akkor a következő closti kúrát ne kezd el, amíg a dokinál nem voltál.

2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is menstruáltam augusztus 19-én jött meg aznap normál mennyiség volt másnap alig viszont előtte négy napig utána pedig egy napig barnás volt a papír törlésnél..nem görcsöltem, igaz soha nem is szoktam, hasam sem fájt,viszont mensi előtt két nappal és utána két nappal is erős petefészek görcsöm volt..mint pé-kor. .majd elmúlt..most pedig azt hittem pete érésem közeleg mert fura a hasam alja, de valami súgta, hogy csináljak egy hcg tesztet és pozitív lett, ma vagyok a 14.ciklusnapomon..alul érzékeny a hasam alja..pé-kor a petefészkem görcsöl most viszont furán fájdogál .Dokim szabadságon jövőhéten tudok hozzá csak menni.Én nem szedtem azt a gyógyit amit te, de aggódom én is.
2010. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem leírni, hogy hiába a pozitív tesztem a hőm reggel a béka segge alatt volt, sőt napok óta ott van, tehát nem egy terhes hő.
2010. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ezt akár én is írhattam volna,nekem mondjuk 20-án jött meg de ugyanígy mint neked,az én dokim most jött vissza szabadságról.Tegnap délután még csináltam egy gabrieles tesztet,ami 5percen belül egyértelmű pozitív lett.Nem értem,hogy ez hogy lehet...
2010. szept. 2. 06:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok, tegnap bementünk délután a kórházba, csináltattak velem tesztet, halvány pozitív lett, megnéztek uh-n, és közölte a doki, hogy most repedt meg a tüszőm, irány haza ha babát akarunk, és azt is mondta, hogy lh-csúcs miatt lehet halvány pozi a teszt tehát felejtsem el, hogy mensi ideje előtt tesztelek..úgy, hogy így jártunk.. veled mi újság, hogy érezd magad??
2010. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14:37-es, mennyi az a nagyon alacsony hő? Az alaphődhöz képest mennyi?

Csak azért kérdezem, mert én is clostit szedtem, és alig volt vérzésem 1 napot.

2010. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!:))

Szerintem nálam is ez lehet a helyzet,mert most kéne repednie a tüszőmnek.Hívtam,de csak kedd délután még késő délután tudok menni,mert addig délelőttönként rendel.Szóval okosabb nem lettem.Ma csináltam egy tesztet,most az negatív.De a tegnapiak mind pozitívak voltak,és tegnap csináltam egy pozitív gabriel-es tesztet is...az nekem még sosem volt pozitív...Szóval nem igazán értem.Drukkolok nektek,mindent bele!!Jöhetne már a gólya:))

2010. szept. 2. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért számolj be mindenképp hogy mi van, kíváncsi vagyok, mert én is clostit szedtem, és kevés vérzésem volt.
2010. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
VAN ITTHON KB KB 30 darab 10-ey érzékenységű,vateráról vásárolt tesztcsíkom,meg ovu tesztem is.Most csináltam mindkettőből egyet,és már megint pozitív a terhességi.VISZONT NEM ÉRTEM,MERT LEHETNE AZ LH CSÚCS ÉS AZÉRT ERŐSSÖDIK A CSÍK ESETLEG,DE AZ OVULÁCIÓS TESZTEN A MÁSODIK CSÍKOM TÖK HALVÁNY...
2010. szept. 2. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!