Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje dús diétában érintett/...

Fehérje dús diétában érintett/szakértő?

Figyelt kérdés

Fehérjedús étrendet javasolt az orvosom, de nem szeretem a húst. Max a csirkemellet és a halat eszem meg. Miket fogyasszak?? 33 hkm.


Esetleg szedhetek vmi étrend kiegészítőt?


2011. máj. 23. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok érintett, de annyit értek a dologhoz, hogy ha fehérjét kell fogyasztanod, akkor ezeket edd:


natúr joghurt

sovány túró

sajt

zöldborsó

zöldbab

szója

tojás


Gondolom vizesedsz, vagy a kalóriákat kell visszafognod, ezért javaslom, hogy sovány sajtokat egyél, tehát ne medvesajtot, hanem óvári sovány sajtot, vagy mozzarrellát pl.

2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nos, ma megnézem a bioboltba, ha tudnak adni vmilyen természetes alapanyagú készítményt, amiből fehérje turmixot tudok készíteni, azt szabad. Tegnap felhívtam az orvost és inkább megkérdeztem tőle, mert butaságot nem akarok csinálni.


Szóval nem a testépítők fehérje porját :D, de egyéb természetes fehérje forrást ha találok, az lehet megoldás, ha nem eszem a húst.

2011. máj. 24. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!