Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom diétára fogott,30...

Az orvosom diétára fogott,30 hetesen 9 kilónál járok. Kicsit rosszul érintett. Ti hogy álltok a kilókkal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
én 11 kg plussznál tartok és 31 hetes vagyok.sem a doki sem a védőnőm még nem mondta h egyek kevesebbet.nemlehet h valami más van nálad és azért akar diétáztatni-cukor,vérnyomás,vizesedés?
2009. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi probléma nem lépett még fel, teljesen panaszmentes a terhességem...
2009. jún. 23. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Pontosan 9 kilónál tartok én is. Bár majd csak pénteken töltöm be a 30.hetet.

Tudod...ez attól is függ h alapból hány kilóval kezdted. Nekem nagyon kellett ez a kis hízás. 53kilóról kezdtem, és most vagyok 62kg. Védőnő szerint még mindig pehelysúly...mindez a 171cm-hez.


egyébként ha a cukroddal nincs baj, akkor ne törődj a dokiddal. szerintem teljesen oké a 9 kiló. Még hátravan 2 és fél hónapunk...ezalatt még fölszaladhat akár 5-6 kiló is. És nem törvényszerű h 12 kilót hízzon mindenki a 40 hét alatt.

Nekem a lányomnál egész más volt a helyzet. 20 kilót híztam. De akkor 62kilóról kezdtem a várandósságot. Na akkor indokolt volt 28.héttől a heti 1 nap gyümölcsnap. (de itt jegyzem meg, h nem bírtam betartani:))

29+4heteske

2009. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Adataim terhesség előtt: 160 cm 54 kg

22 hetesen 61 kg

39 hetesen 74 kg !!!

Nem voltam dagadt,nem vizesedtem be,nem lettem cukor beteg.

Teljesen egészséges vagyok,nem kellett diétáznom,pedig a védőnő nagyon sopánkodott.

Most 4 hónapja szültem 56 kg vagyok, és "csak" szoptatok.

Babám átlagos súllyal,átlagos hosszal született,sok volt a magzat vizem:)

Ha jól érzed magad,bírod a többlet terhet cipelni,akkor ne aggódj,a diétával pedig óvatosan,ha tudod, akkor inkább csak a nassokat hagyd el vagy csökkentsd, ha egyáltalán nassolsz:)

2009. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne törődj vele, van olyan orvos akinek ez a heppje.Én 38 hetes vagyok és 14 kg-ot hiztam.a 25.hétig kb 10-et a többit azóta,engem 25 hetesen fogtak diétára a cukrom miatt.most elkezdtem vizesedni igy biztosan feljön még 1-2-3 kg ezalatt a 2 hét alatt.
2009. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor nem értem miért fogott diétára,mert szerintem nem sok amit hiztál eddig.
2009. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


61 kilóval kezdtem a 170 cm-hez

átlagos testalkat vagyok/voltam

2009. jún. 23. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a 29.hétben vagyok és 11kiló van már rajtam!Annyit mondott a védőnő,h ha tudok akkor figyeljek a kilókra,de addig nincs gáz amig jól érzem magam a bőrömben!Te is addig amig jól érzed magad és nincs gond addig ne vonj meg magadtól semmit,hiszz igy baba is és te is jobbban érzed magad mintsem,h azon görcsölj mennyit ehetsz még az nap

29hetes kismami

2009. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29.hétben vagyok,+ 14-15kg,nem tudom pontosan,mert ahány mérlegre állok,annyi kg vagyok.

Szerintem egyáltalán nem sok amit híztál.

2009. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy vagyok/voltam mint a 3. válaszoló. Még a babám is 4 hós és 2 kiló van rajtam a 20-ból.

Az én dokim szerint is 9kg-t lehet hízni az egész terhesség alatt. Na, de karácsonykor?! :) Nem igaz?

Viccen kívül...a 6 hetes kontrollon már csak 5 kiló volt rajtam és én sem vizesedtem.

Nem kell nagyon diétázgatnod!!

2009. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!