Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi ultrahang hanyadik...

A hüvelyi ultrahang hanyadik héttől mutat biztosat?

Figyelt kérdés

Barátnőm a 7és 8 hét körül volt, de most kétségbe van esve mert semmit se találtak nála.

Mellei is keményebb meg a hasa is puffadtabb, és több csokit eszik..próbálom biztatni de szegény nagyon elvan keseredve..

Lehetséges h terhes? Vagy ne biztassam?


2009. márc. 15. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne biztasd,nekem 6 hetes volt a babóm már szívhang is volt sőt a dokim már manuálisan megmondta hogy baba van!
2009. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok szerint a vélt fogamzástól számított 20-25 napon már lehet ultrahanggal igazolni a terhességet. (a tesztek már a 14-15. naptól látják) Esetemben 6 hetesen már hasi ultrahangon is látszott. Nem tud mit csinálni, kivárja azt az egy vagy két hetet amikorra a doki vissza rendelte. Ha van ott valaki akkor már látszani fog, ha meg nem akkor sem lehet ellene semmit sem tenni.
2009. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még azért ne keseredjen el , attól függ mi szerint 7-8 hetes?? Mert leírom az én esetemet.

Mikor elmaradt a mensim, utána 1 héttel csináltam tesztet, nagyon halvány pozi lett, 4 nap múlva elmentem nőgyógyhoz, semmit se látott.

és mindenféle további nélkül elküldött.

Egy újabb hét múlva elmentem egy másik dokihoz, mert a vérzésem csak nem akart megjönni.

Volt már egy vetélésem és egy olyan babóm, akinek sajnos nem lett szívhangja így nagyon aggódtam.

Tehát elmaradt menses alapján ekkor már 6 hetes terhes lehettem.

Az UH-n még mindig semmi sem látszott!!! csak megvastagodott nyálkahártya, bébi sehol!!

Visszahívtak 10 nap múlvára na ekkor már petezsák látszott, de embrió még mindig semmi.

Ezután egy héttel megint vissza kellett menjek, akkor már látszott a pici szive:)

Pesig mensi alapján már több mint 8 hetes lettem volna.

Valójában az történt hogy a ciklusom végén volt egy peteérés, és abból sikerült a kisbaba, így most ma vagyok 7 hetes.

Csak azért írom, hogy nem minden eset olyan egyértelmű.

2009. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neki olyan volt h a mensi után volt együtt a párjával, még január 19körül vagy hogy mondta, és neki se jön meg, de hüvely ultrahangon volt, és az orvos nem is hívta vissza, adott neki hormontablettát h megjöjjön neki..

Ő a jan 19körültől számolja..onnan lesz most hétfőn 8hét

2009. márc. 15. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy sok boldogságot a picihez, és jó babázást:)
2009. márc. 15. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hetes terhesen - pozitiv terhességi teszt után - mentem az orvoshoz. Pontosan tudtam mikor estem teherbe, és az orvos is beazonositotta,hogy valóban 4 hetes vagyok. Ekkor a petezsákot látta, és visszarendelt a 8. héten, akkor már pulzálást is észlelt. Aztóa sajnos befejeződött ez a terhesség, ami nagyon megviselt..

De nekem is az a véleményem,hogy minden eset egyedi, és bár egymástól sok tapasztalatot tudunk szerezni, de az orvos az aki kimondja a végszót.Az édességevés és a mellfeszülés még nem törvényszerűen terhességre utal, én pont forditva voltam: előtte nem maradt meg nálam semmi édesség 5 percnél tovább, terhesen meg rá sem birtam nézni.

Aranyos vagy,hogy aggódsz érte, igazi barátnő az ilyen!

2009. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hetesen fél cm-es babát mértek uh-n,de mensi alapján 8 hetesnek kellett volna lennem.

2009. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia az 5.héten már látni a petezsákot.
2009. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!