Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akiknek a terhessége ikerterhességnek indult, de a 12. hét előtt elhalt az egyik baba?

Figyelt kérdés
Mennyi lett az AFP-tek?
2011. máj. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak igen, 6hetesen még két baba volt, 12hetesen meg már csak egy. Mondta a dokija a 6hetesen, hogy az egyik petezsák kisebb, lehet csak egy bébi lesz belőlük- végül így lett. Nem tudom az AFP-jét. Akkor még nem csináltak ilyen vizsgálatot- mármint 6hetesen.
2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, engem a 16. hetes AFP érdekelne, hogy aki hasonló helyzetben volt szintén magas lett-e az AFP-je az elhalt magzat miatt?
2011. máj. 24. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak nem lett magas, az biztos.
2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem akarok kötözködni veled, de nem is értem miért lenne magasabb a 16hetes AFP érték, ha már a 12heti UH előtt a másodi baba felszívódik. ILynekor én úgy tudom, ha két petesejtből csak egy baba marad meg a második nem fejlődik tovább, és szépen észrevétlenül felszívódik a méhben. Így a terhesség sima egyes marad- így mitől lenne magasabb az AFP érték.

Bár lehet, csak én nem értem a logikát, és tényleg nem akarok vitatkozni.


Egyébként Te így jártál? neked mennyi lett az értéked? Utalt még rá, hogy ikerterhességnek indult a terhességed?

2011. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 8-9. héten halt meg az egyik babám, de a 16. héten még tartott a felszívódási folyamat, mert látszódott a petezsák maradvány. AFP-m 3,8 lett.
2011. máj. 25. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja így már érthető- de gratulálok az egy babához is! Ő is nagyon nagy boldogság lesz!!

Vagy szomorú vagy, remélem nem!

:)

2011. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök persze, főleg ha minden rendben lesz és egészségesen születik meg! :)
2011. máj. 25. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a kérdésedre válaszolok de nagyon sokan panaszkodnak afp miatt,hogy alacsony vagy magas mégis egészséges baba születik.Nálunk is alacsony lett de próbálok nem aggódni,te is nyugodj meg!

35 hetes kismama

2011. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!