Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ez igy nem állapot...

Mit tegyek? Ez igy nem állapot sajnos. Csak én daramtizálom tul? Ilyen vagy ur a pénz egy ember életében h mindent eldob miatta?

Figyelt kérdés

Megprobálom leirni a helyzetet.

19éves vagyok párom 27,több mint 3éve együtt vagyunk.1éve sajna külföldön dolgozik. becsuszott egy kisbaba tavaly oktober végén,megtartottam.az elején ugy érzetem ö nem akarja ,de azt sem mondta h vetessem el,aztán javultak a dolgok,soxor hivott h vagyok,érdeklödött,persze sosincs velem,4honapja nincsen itthon,szal terhességem egyedül töltöm,nem simogatja a hasam a párom,nincs akihez odabujjak,pedig van párom.és eddig maximum minden másnap hivott már azt sem.....

tök magányosnak érzem magam,és elegem van.tudom kell a pénz,de nekem nem ér meg ennyit...egy ultrahangon nem volt velem és ez nagyon fáj....

és ö még évekig kinn akar maradni,nem jön haza a baba megszületése után sem.ez fáj a legjobban.

Egyszerüen nem lehet leirni ezt a helyzetet.

Ti mit tennétek?

Vele maradnátok csak a pénzért?sok udvarlom van akit nem érdekel h babát várok,nem zavarná öket.

Kérlek adjatok tanácsot!!!Köszönöm


2009. márc. 15. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz ügy.Nekem férjem van, 24 hetes terhes vagyok, de az anyagiak miatt mind a ketten szeretnénk, ha egy pár hónapot kint dolgozna.Bár nekem is hiányozna, de szarul állunk most.

Szereted még??

Én csak a pénzért nem maradnék vele, de ha szereted az más.Lehet, hogy boldogabb lennél mással, de ez sem biztos.Te nem mennél ki hozzá külföldre??Ez is egy megoldás.

Mindenestre neked kell dönteni:)

Sok sikert hozzá:))És boldog babavárást:)

2009. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sztem ebben igazán nem lehet tanácsot adni.A kérdés,h szereted a gyerek apját? Ha igen és ő is szeret akkor kibirja a kapcsolatotok a távolságot!

Viszont ezt neked kell mérlegelni,h mennyire vagytok fontosak egymásnak! Én csak a pénzért nem maradnék vele! Az tény,h kismamaként nem könnyü egyedül (Én tudom,mert egyedül vagyok),de ha van aki támogat akkor talán jobb az apa nélkül,mint egy boldogtalan kapcsolatban vele!

2009. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldontened, te erzed, hogy mennyire szereted, hogy anyagilag hogyan tudnal meglenni a kicsivel, van-e segitseged...stb.

Szerintem a baratod mar nem fog hazamenni kulfoldrol, ez tuti. Ha mar most mondja, hogy meg tobb evig kintmarad, ugy is lesz. Megismerkedik valakivel kint, es marad.

Ne varjal sokat tole, szerintem, de te erzed!

2009. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem eygszerű a helyzet. Először is próbálj megnyugodni, mert árthatsz a picinek, persze tudom, hogy könnyen mondom, de most Ő a legfontosabb.

Azt kellene eldöntened, hogy szereted-e, és hogy megér-e ennyit ez a kapcsolat. Kérdezd meg tőle, hogy ő mit akar, mondd el neki, hogy ez így neked nem jó,és ha sehogy sem tudod jobb belátásra bírni, szerintem hagyd ott. Én csak a pénzért nem maradnék senkivel. Nem kellene sokáig húznod a dolgot, nehogy rámenjen az egészségetek. Fel a fejjel! Éssok kitartást kívánok neked a döntésedhez!

2009. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondja, hogy menjel ki hozza kulfoldre? Mert ugy lenne am a legjobb nektek. Egyutt lenne a csalad, anyagilag is jobb lenne. A baratod mar nem fog Magyarorszagon elni, ebben szinte biztos vagyok. Nyilvan azert mert ki kulfoldre dolgozni, mert rossz volt otthon. Most menjen vissza a rosszba? Nem fog.

Anyagilag tamogat amugy tegedet, kuld penzt neked? Mennyire komolyan voltatok egyutt, a lakasotok?

De nyugodtan kerdezzel ra tole, hogy mit akar, mert neked ez igy nem jo.

Szerintem ne az udvarlokkal foglalkozzal, hanem a baratoddal valo kapcsolatot tisztazd, es ha ugy erzed, menjel ki hozza!!! O a gyerek apja, nevelje, rendezze.

2009. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom aug. elején ment ki,én szept. végén szültem. A fél év alatt kétszer volt itthon,mert annyi a munka,hogy nem jöhet gyakrabban. Amikor tudunk a neten beszélünk. Van,hogy minden nap,van,hogy egy héten egyszer. De akkor is küld smst,hogy mi van velünk,meg hogy mennyire hiányzunk neki. Szóval nekem elég fura,hogy a barátod ennyire nem érdeklődik felőletek. Én is csak azt tudom javasolni,hogy beszélj vele,hogy mi legyen. De mindenekelőtt magadban rendezd a dolgot,hogy te mit akarsz! Próbálj meg nem idegeskedni! Boldog babavárást!
2009. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat,végre leirátok azokat a dolgokat amiktöl én is tartok,h nem jön már haza stb....ugy érzem az ö jövöje itt kinn van az enyém meg itthon....

nagyon szerettem,ezért tartottam meg a babát,otthagytam az egyetemet ideiglenesen,feladtam ezzel az álmom,csak h ök legyenek az uj kicsi családom...én mindent adjak fel,ö meg nem tesz semmit....szoba került h kimegyek...de féleek a nyelvi problémáktol h a kicsi fiam h fog megtanulni olaszul,hisz én sem tom a nyelvet.

igen anyagilag segit,abban nincs hiány,bmit amit megkivánok stb meg tudom venni...

meg az mien már h uj auto az kell ,de a babának használt holmikat akar venni?????????

ne a babán sporoljon már!!meg félmillioval nem tud elszámolni hogy mire ment el....

sztem vmit én rontottam el.hibáztassam magam mert megtartottam a babát?

ugye jol döntöttem?

ö nem apának valo,akinek az auto stb az elsö az nem.meg aki olaszbol tárkeresö oldalakon keresgél(lebukott) mikor itthon vártuk a picivel....már 4honapja minden nap...

2009. márc. 15. 13:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már kopp-kopp,de túl vagyok ezen a problémán.

Én külföldön lettem kismama. Párom kint maradt én viszont hazajöttem a vizsgálatok miatt,meg ott semmit nem kaptunk volna a baby után...(itthon se többet)

15hetes kismamaként jöttem haza,párom kint. Mi mindennap smseztünk,hétvégén 2-3órákat beszéltünk. Én szerencsésebb voltam. 26hetes voltam,amikor meglepiként hazajött. Egyszer csak ott állt a kapunk előtt :) Hihetetlen öröm volt! 2hétig volt itthon,majd visszament,tényleg kellett a lové :S

4hetes volt a kisfiunk,amikor először látta. De valóban szörnyű időszak volt mindkettőnknek. Soha nem volt velem uh-n, a szülést is teljesen egyedül csinálta végig. Rossz volt hogy csak smsben tudhatta meg,fia született. Persze aztán felhívott :) Azóta velünk van. 15hónapos a fiunk.Többé nem megy vissza. remélem a 2.babynél nem így alakulnak a dolgok,mert ellenségemnek nem kívánom azt a magányos érzést :(

Kitartást,hátha megjön az esze :)

2009. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A pénz tényleg nagy úrt, de bizonyos határok azért vannak. Jól döntöttél, hogy megtartottad a babát, ezt nem fogod megbánni, hidd el.

De az apauka több, mint gyanús nekem. Az hagyján, hogy nem válik apává, a 9 hóap alatt, amikor fel kéne készülnie neki is... nyilván így van, mert nincs veled, veletek... De azért szeretni szerethetne téged ennél jobban. Én sajnos kételkedem abban, hogy ő veled hosszú távra tervez.

2009. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Olaszorszagban el, ugye? En mindenkepp kimennek hozza! A kicsi miatt abszolut ne aggodjal, o honapok alatt felveszi az olasz nyelvet, es majd neked is segit forditani:))) Ez igy van nalunk is, mi Angliaba jottunk ki, es hat a kincsem az en tolmacsom.

Szoval gondold csak vegig nagyon jol!!! Otthon ki van segitseged, szuleid, testvered...stb. nem tudom, ezt te tudod. Azt is tudod, hogy otthon most pocsek a helyzet, talan eddig meg nem dolgoztal, gyerekkel egyedul..stb. szoval gondold vegig a dolgokat.

Legyel te is onzo, vagy nem is tudom mi a legjobb szo erre. A baratod kint eli a laza eletet, es hidd el o jol megvan. Neki nincs stresszelni valoja.

Minden, de minden problema a tied!!!

Ha kikoltozol hozza, megtanul a kicsid olaszul is. Mar kicsi koraban 2 nyelvu lesz. Az apa is foglalkozik vele, hiszen muszaj lesz. Olaszorszag gyonyoru, (dolgoztam kint)az emberek lazak, jol elnek...stb. gondolkodj, hogy kint mit nyernel.

Az apja is igenis rendezze, nevelje, foglalkozzon a kicsivel, ne hagyd, hogy havonta kuldje csak a penzt, es amen. Tudod lehet hogy most meg kuld penzt, de ki tudja, talal egy nocit maganak, es ti mar nem lesztek fontosak neki. Ha te utana jarsz, hol dolgozik, ha eltudod intezni a birosagon, behajtjak a gyerektartast, ha nem, akkor meg az sem lesz. Sok apuka kulfoldon dolgozik, de 1 fillert sem kuld. Es a birosag nem foglalkozik vele. Az anyanak kell mindent elinteznie.

Tudod, a nagybetus elet nem egyszeru. Es te is lathatod, hogy annyira szerettetek egymast, megvoltatok, es most, amikor szukseged lenne ra, milyen hozzatok. Szoval ez csak rosszabb lesz, hidd el. A tavolsag miatt azt a kicsit annyira nem is fogja erezni, elvezni, hiszen nincs veled naponta, o nem tudja atelni a dolgokat. Erted, mire gondolok.

En pakolnek, es mennek ki hozza, es dolgozzon csak, mi vagyunk a csaladja, koltse rank a penzt, az idejet, mindenet! Ha o ennyire szereti magat, te miert lennel martir, te miert ne szeretned magadat?

Menjel ki hozza, ne feljel, van suli kint, eljarsz, megtanulsz olaszul. A kicsi elmegy bolcsibe, oviba, ugy mint a tobbi gyerek is. Te pedig mesz dolgozni, elvallalsz mindent, nem fog leesni a gyuru az ujjadrol. Meg nagyon fiatal vagy, hidd el sokra viheted.

A baratnom kint el Olaszban, es imad, soha nem fog hazajonni, o nemetul beszel, olaszul semmit, es megis jol erzi magat.

En kimennek:)))

2009. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!