Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinkek mar volt elhalt...

Akinkek mar volt elhalt terhessege, vagy spontan vetelese, a kovetkezonel veszelyeztetett terheskent kiirtak betegallomanyba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. héten halt el a babám és művi befejezés kellett. Most ismét terhes vagyok, de mivel minden rendben a babával nem vagyok veszélyeztetett.
2011. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 10. héten halt el a terhességem. Most 22 hetes kismama vagyok. Automatikusan nem írt volna ki az orvosom, de elmondtam neki, hogy a munkahelyem nagyon stresszes és így Ő maga is javasolta a táppénzemet.
2011. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy 10 hetesen elhalt és egy méhen kívüli terhesség után veszélyeztetett terhes voltam, de mivel teljesen problémamentes volt a terhességem a 30. hétig dolgoztam. Egy újabb vetélés után most megint terhes vagyok a második babával, ma vagyok 30 hetes és még a héten dolgozom. Most nem vagyok veszélyeztetett.
2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 spontan veteles.egy percig nem voltam veszelyeztetett.A terhesegem okes volt,igy nem volt miert aggodni,nem tudni az eloszo 4miert nem sikerult.
2011. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!