Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat ennyire a szemére...

Miért fájhat ennyire a szeméremcsontom és a combom belseje? SOS, , már menni is kész nehézség. +éjszaka is.

Figyelt kérdés
34+5km
2011. máj. 24. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Tudom miről beszélsz,kegyetlen... A baba súlya nyomja a szemérem fölötti izmot(remélem jól írtam) és ez attól van.. nekem ugyanez volt az első terhességemnél,és a végén már felkelni is nehéz volt annyira fájt.A 2.terhességemnél egyszer sem fájt,most 28.hétben vagyok és már elkezdett...

kitartás :)

2011. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tágul a kismedence, a szülőcsatorna és sajnos kisugárzik minden irányba, Neked pl a combodba.

nem mindenkinél fájdalmas ennyire.

sajnos fájdalomcsillapítót sem szedhetsz, talán valami torna segítene.

kérdezd meg a dokidat, vagy a védőnőt.

kitartás, ha meglesz a baba, minden fájdalmat elfelejtesz.

sok boldogságot a babuhoz:)

üdv.

2011. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb 31hetes ota fáj...ez talán jelezheti h hamarabb szülök?
2011. máj. 24. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,nekem ettől nem lett meg előbb a baba,41hétre született a kisfiam..
2011. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem, ettől nyugodtan kihordhatod, ezek valóban csont, izom

illetve idegfájdalmak.

nekem úgy feküdt a babám, hogy állandóan a hólyagomat rugdalta. éjjel -nappal pisilni jártam az utolsó hetekben.

ha egy ideget nyom,az nagyon rossz, mert az idegek adják az ingert az izmoknak így minden mozdulat iszonyú fájdalmas lehet, és sajnos éjjel, nyugalmi állapotban sem hagyja békén az embert.

szóval emiatt koraszüléstől nem kell félned.

2011. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!