Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt újra teherbe...

Terhesség alatt újra teherbe lehet esni? Olvastam hogy van ilyen, superfoetacio-nak hívják. Honnan tudjam h van e peteérésem terhesség alatt? Menstruációm nincs, bár tudom hogy a peteérés nem attól függ h van e menzesz.

Figyelt kérdés
Együtt voltam a férjemmel védekezés nélkül,nem szeretném ha probléma lenne a meglévő terhességemmel.
2011. máj. 24. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Oké, hogy van ilyen. DE ha a méhszájad zárva van, hogyan jut fel a méhedbe a spermium???

Amúgy is szerintem millióból egy ilyen eset létezik.

2011. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen, de annyira ritkán, hogy akár azt is mondhatjuk, hogy lehetetlen. Én egy esetről hallottam valahol külföldön, ott 1 hónap eltéréssel fogant a második baba, de persze együtt születtek meg. Szerintem fölösleges ezen parázni.
2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hallottam már hasonlóról, hogy a terhesség legelején kis különbséggel fogant egymásután két baba, de szerintem ez iszonyú ritka dolog!

Nem hiszem, hogy emiatt aggódnod kellene!

Teljesen fölösleges ezzel foglalkozni, kb. annyi esélyed van rá, mint, hogy a fejedre esik egy műhold!

Érdemes reálisan gondolkodni, még, ha terhes is vagy!

Ne aggódj fölöslegesen!

Boldog babavárást!

1,5 éves kisfiú anyucija

2011. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez már vagy megvan, vagy nem. Mint már írták, zárt méhszájnál nem jut fel semmi.

És miért lenne probléma ettől a terhességeddel?

Ha megtörténik, olyan, mint az ikerterhesség...

2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is hallottam róla, de nagyon ritka.

Szerintem (bár lehet, hogy nincs igazam) sok kismama kihasználja, hogy ilyenkor nem kell védekezni!

Gondolj csak bele, akkor sokkal több ilyen esetről hallanánk.

A hormonrendszer ( ha normálisan működik) akkor terhesség alatt nem termel tüszőérlelő hormont, tehát a terhesség alatti fogantatás is kizárt!

2011. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de eszembe nem jutna terhesség alatt védekezni. Végre szabad a pálya:)
2011. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem lenne jó talán ha megint teherbe esnék mert 1hét híján 3hónapos terhes vagyok,és 3hónap már óriási különbség lenne egy ilyen fajta iker terhességnél,biztos valami baj lenne.
2011. máj. 24. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Látom nem lehet meggyőzni :)

Szerintem védekezzetek és akkor te is nyugodtabb leszel.

2011. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már három hónapos vagy??

Akkor nem tudom, miért izgulsz. Zárt a méhszáj, teherbeesés kizárva.

2011. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a zárt méhszájról annyit, hogy, ha peteérés van, akkor az is megnyílik annyira, hogy bejusson a spermium. ..

Egyébként nagyobb esély van arra, hogy megnyered a lottó 5-öst, vagy 1 héten belül 2x beléd csap a villám. Ettől te sem félsz, igaz? Na, akkor no para, kizárt, hogy ilyen pont veled történjen meg!

2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!