Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorák egy 20 hetes magzat...

Mekkorák egy 20 hetes magzat méretei?

Figyelt kérdés
nektek mekkora volt a babatok 20 hetesen?nem atlagosan szeretnem tudni hanem konkret eseteket....koszike
2009. márc. 15. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még egy elírás: A fejkörfogat volt 171mm, a haskörfogat volt ettől kisebb, tehát 14 egész valahány tized centiméter. Vagyis a feje valamivel nagyobb volt kerületre, mint a pocakja.
2009. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen! Elnézést! Igazad van. Semmi közöm senki pénztárcájához. Bocsánat a kérdezőtöl.
2009. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból válaszoltam vissza neked amúgy, csak előadtam az én példámat, hogy lásd, ilyen is van! Még akkor is, ha megkeresi a heti 200fontot, akár adó előtt vagy után, hiába van az embernek egy kis extra pénze, elmegy számlákra, albérletre (10hónap kintlét után te is tudod nyilván, hogy az ember legnagyobb kiadása szinte az albérlet,kivéve ha sikerül council flat-et, council house-t kapnia), na meg babakocsi, babaágy, stb.... ez mind annyira sok pénz egyszerre. De komolyan, annyi pénzből amennyibe kerül itt egy szecska 4D-s ultrahang, az ember már hazarepül és családdal is van, pihen is, és még az ultrahangot is letudja, DVD-vel, fotóval. Szerintem ez többet ér, mint kivágni a pénzt itteni 4D ultrahangra, és utána meg nincs pénz haza repülni, csak hónapokkal később, mert az UH elvitte a pénzt. De még millió más oka is lehet.
2009. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát igen. Más pénztárcájában kotorászni tényleg ne szép. Én teljes munkaidőben keresek 955 fontot. ebből 500 megy albérletre, 150 közlekedésre (vonatbérlet), hogy eljussak dolgozni. Ugye nem is olyan sok már. Mert van még mire költeni, pl kaja, rezsi stb. És persze a babadolgok. A párom fizetése egy az egyben megy haza lakáshitelre, gyerektartásra, egyéb hitelekre.

Nem panasznak szánom.

Tényleg nem szép dolog más pénztárcájában turkálni.

Skóciai kismama.


Bocs a kérdezőtől az off-ért.

2009. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebből talán választ is kapsz.... :D

2009. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszike a valaszt!hat most nem igazan van 200 fontom a vizsgalatra mivel teljesen egyedul vagyok,a gyerek apja mar akkor lemondott rola amikor megtudtam hogyterhes vagyok!az apam aki szinten itt el nem beszel velem,mert szerinte megbocsathatatlan hogy megtartottam a kisbabat...soha nem vetettem volna el mert en akartam ot,es 25 evesvagyok szoval nem tul koran jon.minden penzem a hazra megy amit berelek,meg a szamlak,es a bebi cuccok is sokba kerultek,de ezt nem banom.:0!szoval ezert nincs sok penzem,es gyujtenem kell most mivel ha a kicsikem megszuletik hazamegyunk egy evre mivel ott az anyukam,akire legalabb szamithatok,es ugyis kapni fogom a maternity leavet!(gyes)
2009. márc. 16. 07:19
 17/17 anonim válasza:
en is angliaban vagyok...... nekem majd most lessz a masodik uh-am de engem is csak vedo no latott...... de nagyon kedvesek.... bar mondjuk sajnalom hogy most latom meg es egy csomo ideig nem fogom meg latni a csoppomet :S
2011. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!