Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti vizsgálaton nem...

12. heti vizsgálaton nem vizsgáltak meg csak UH volt és vérvétel. Miért?

Figyelt kérdés
elsönél volt vizsgálat,nem kellett volna megnézni hogy áll a méhszáj,nyitott vagy zárt?
2011. máj. 24. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bennem se turkál a doki. Először megvizsgált, azóta UH-ok vannak. Ha nyitva lenne a méhszájad akkor elvetélnél. Mivel nem vetéltél el, így zárt.
2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De megkellett volna. meg azt is hogy mekkora méh, és hogy jól fekszik-e.

barátnömet sem turkálta meg kb a 20-ik hétig. nekem minen alkalommal, közben kitapogatta hogy hol fekszik a méh stb...

külföldön élek itt csak alapból 3x van UH (habár többet csinált), de turkálás minden alkalomra ki van írva. és külön rublika van mindent beírni a méhröl.

2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell minden alkalommal macerálni a méhszájat.

És az Uh-n látta volna, ha baj van.


Az, hogy nyitva-zárva a méhszáj akkor okoz gondot, ha görcsölsz mellé... Többedszer szült nőknek pl nagyon korán nyitva, és akár túl is hordhatják a babát.

A manuális vizsgálat nem mindig tesz jót.


Ami másik, hogy nálunk pl az UH kórházban zajlik, minden más a doki rendelőjében, sztkban... Csak ha baj van, akkor vizsgálnak az UH után. Sőt később az nst után se fognak macerálni(terminus után se vizsgáltak meg nst után)

2011. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 34 héten vagyok és egyszer sem vizsgáltak meg hüvelyi úton.Rákérdeztem az orvosnál azt mondták csak szülésnél foglalkoznak itt nálunk ezzel.Szerintem ez nagyon gáz.
2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhhh egyáltalán nem baj,hogy nem kotorászott.Az I.trimeszterben főleg nem!Engem se vizsgáltak hüvelyileg .Leghamarabb 20 hetesen!!Ha gond lett volna látszik az Uh-n.
2011. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!