Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt más is így? Cukorterhelés...

Járt más is így? Cukorterheléses vizsgálaton a második vérvétel után kihánytam a cukros löttyit és a harmadik vérvételt, nem tudták megcsinálni. Ilyen esetben meg kell ismételni a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ugy tudom hogy igen . Legalábis nekem azt mondták
2009. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudták megcsinálni a vérvételt akkor igen.Én is nagyon rosszul voltam mikor megittam azt a lötyöt.nekem se sok híjja volt hogy ki ne jöjjön.csak nekem az volt a szerencsém,hogy november volt és a hideg levegő jót tett.
2009. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon remélem, hogy nem kell ujra megcsinálni, mert ha igen ujra ki fogom hányni. Sajnos, nem tudok tenni ellene, hogy ne hányam ki.
2009. nov. 18. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Szegeden csak 2-szer veszik le a vért. Éhgyomorra és 2 óra elteltével a cukros ital után. Én is elég rosszul voltam utána egész nap, eléggé megviselte a gyomrom és az egész emésztésem, fájt a hasam.
2009. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

érdekes,Győrben is csak 2vérvétel van.egy éhgyomorra,utána megiszod a lötyit,és 1óra múlva a másik.

esetleg engedik,hogy csepegtess bele citromlevet-ha az segít.

2009. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cukorterhelés nem ilyen volt, leették a vért, meg kellett enni egy kiflit, 2 dl tejjel, és egy óra után megint vettek vért. Én azt is majdnem kihánytam:S Nem irigyellek, szegény:(
2009. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom nincs, mert én szerencsére nem hánytam ki, csak utána lettem nagyon rosszul, de mikor kontrollon voltam laborban (terhességi cukor miatt) akkor egy kismamával beszédbe elegyedtünk, és ő monta, hogy másodjára van itt, mert előző nap kihányta a cukros lötyit, de utána már a zsömle+tej variációval nézték a cukrát.

Én úgy tudom, hogy a cukros terhelést nem ismétlik meg, mert nagyon megterheli a szervezetet.

2009. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem hánytam ki, de mielőtt megittam megkérdeztem a laborost, hogy mi van akkor, ha mégis...

Azt mondta, meg kell ismételni. Valamint, az a lényeg, hogy a lötty után 1 órával le tudják venni a vért, addig nem szabad kihányni. Utána már akár kijöhet, mert már csak zuhan le a cukorszint, és mire a 2 órás vért leveszik, mindegy hogy bent van e vagy nincs a gyomrodban.


De fogadj meg egy tanácsot, vigyél magaddal friss citromot! Ott facsard bele a cukros löttybe és úgy iható! Ne idd meg 2 kortyból az egészet, hanem apránként.


Majd írd meg, hogy mi volt.

2009. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nem engedik meg, hogy citromot facsarjunk bele megkérdeztem, de azt monta a nővérke fogjam fel, hogy nem és kész!
2009. nov. 19. 08:31
 10/16 A kérdező kommentje:
Én utána egész nap hánytam felkavarhata a cukros lötyi a gyomorsavam, mert utána egész estig rosszul voltam és még a vizet is kihánytam. És nagyon nem szeretném ha ez megismétlődne.
2009. nov. 19. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!