Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor nem ertem ha a 12....

Most akkor nem ertem ha a 12. heti uh vizsgalaton megallapitottak, hogy minden rendben van 0.9mm a tarkoredo akkor miert kell a vervetel? Es ha nekem nem volt akkor most mi lesz felhetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A több vizsgálat kompletten dönti el,van-e ok aggodalomra.Mást vizsgálnak mindkettővel.
2009. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány hetes vagy? Melyik vizsgálatra gondolsz? Nekem vettek vért a 12. héten(Integrált teszt nem kötelező, fizetős) és a 16. héten(afp) az kötelező.

2009. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok
2009. júl. 6. 20:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat ez az nekem nem vettek vert a 12 hetesen ezert aggodom.
2009. júl. 6. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen csak akkor vesznek vért, ha befizettél kombinált vagy integrált tesztre. Ezt megtetted?

Ha nem, akkor sincs félnivalód, mert ott a 16 hetes vérvétel az AFP, ami viszont kötelező és ingyenes.

2009. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz! Nekem nem kellett fizetni a 12 hetes vérvételért, nem is volt ilyenről szó.
2009. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na most ezt nem ertem en 12 hetes ultrahangon voltam es azt mondtak minden rendben van, de meg az napmenjek be a korhazba ahol vert vesznek bementem es 9 ampula vert vettek le tolem, kerdeztem miert vesznek le ilyen sokat azt mondtak oruljek neki jo nekem mert most mindent megneznek benne remelem minden rendben van kezdek aggodni...
2009. júl. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:34-re válaszolva, vannak kórházak ahol az őssejt bank finanszírozza a vizsgálatot, és ott tényleg nem kell fizetni érte.

Kérdezőnek: nem maradtál le semmiről a 16 hetes afp a kötelező vizsgálat, és ha tarkóredő jó akkor valószínű egészséges a babó.

2009. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12.heti UH magasságában szokták javasolni, mint egy lehetőséget, a kombinált tesztet. Ez arra szolgál, hogy kockázati értéket határozzon meg, 95%-os megbízhatósággal, a Down-kórra és az Edwards-kórra.

Ez a vizsgálat nem kötelező!!

Helytől függően ingyenes vagy fizetős.

Nekem a doki ajánlotta, hogy ha gondolom csináltassam meg.

Azért szokták javasolni, mert a 16.heti AFP-nél sokkal megbízhatóbb az eredménye. Ha gyanús kockázati értéket ad, akkor további vizsgálatot szoktak javasolni.

De ne aggódj!

Semmi gond, ha nem csináltak nálad ilyen vizsgálatot!

Ha az UH rendben volt, akkor majd megcsinálják a 16.héten az AFP vérvételt, és annak alapján fogják a 18.heti UH-gon nézni a babát! Az AFP is elegendő, mert, ha abban eltérés van, akkor úgyis tovább fognak "zaklatni".

Szóval minden rendben!

Semmiről nem maradtál le!

Boldog babavárást!

20+5 kismama

2009. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!