Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vacsorázzak ma este?

Mit vacsorázzak ma este?

Figyelt kérdés

kb 1 órája hánytam...eléggé rosszul vagyok, viszont nagyon éhes is. Mit vacsorázzak? Melyikkel járok jobban? Zöldséges aprópecsenye, vagy francia rakottburgonya? Az aprópecsenyét nagyon-nagyon kivánom, de a rakottkrumplival lehet jobban járnék. Melyik tesz jót a gyomromnak? Bocsi a hülye kérdésért, de nem akarok megint rosszul lenni.

6hkm.


2011. máj. 24. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ezt az okos kérdést minden hányingerednél felteszed...
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már egy hete folyton hányok, alig eszek valamit. gondoltam hátha valaki tud segiteni...
2011. máj. 24. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
és ennyire szeretsz hányni hogy mindig leterheled a gyomrodat valamivel?? koplalj nem lesz bajod de ha ilyen sokáig beteg vagy inkább menj orvoshoz.
2011. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább most üres kekszet kéne egyél vagy pirítóskenyeret...

Ám ha nagyon kívánod csak épp kóstold meg, hogy érezd az ízt, de semmiképp se egyél belőle sokat...


Keksz, pirítós, egy kis limonádé kevés cukorral, és helyrejössz - remélem (nálam ez vált be) :)


Jó babavárást!

2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem terhelem le a gyomrom semmivel. Mondtam hogy alig eszek valamit mostanában. De koplalni meg nem akarok.
2011. máj. 24. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az első babámnál rengeteget hánytam, volt hogy napokig pirítóst ettem gyenge gyümölcs teával. Egy kis levest ha ettem, már jött is vissza.

Esetleg szedj magne b-t, vagy hányingerre még jobb a sima b6 vitamin.

2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Edd azt, amit kívánsz, főleg ha amúgy alig eszel valamit. De csak lassan, jól rágd meg és ne edd túl magad.
2011. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi hogy lepontoztatok.de ti is csak annyit irtatok hogy keksz meg pirítós, nálam ugyanez a koplalás.de ha a kérdező aprópecsenyét akar enni mikor 1hete kihány mindent hát gondoltam szeret hányni.majd ha a leendő babája is 1hétig szarul lesz ti is orvoshoz külditek nem.
2011. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, a kérdező nem beteg, hanem babát vár. A hormonok miatt hány, ez ilyenkor tök oké. De koplalni nem szabad.. egy esetleges hányós vírusnál sem kell koplalni, hanem olyat kell enni ami "kímélő".
2011. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és a keksz, pirítós, ropi , miért lenne koplalás??
2011. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!