Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vacsorázzak? Általában...

Mit vacsorázzak? Általában este 6ra, néha 7re érek haza. Rántottán, virslin, joghurton kívül mit vacsorázzak? Valami könnyű vacsi kellene, mert fél9-9 körül már ágyban vagyok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezeket szoktam vacsorázni,amiket leírtál. Esetleg még szoktam csire,vagy pulyka sonkát,paprikával,kígyóubival,esetleg egy darab főtt tojással,vagy egy kis joghurtos gyümölcssalit(alma,egy kis banán,narancs,ezt leöntöm a joghurttal),esetleg sovány túrót bekeverek kőrözöttnek,mást nem igazán szoktam,én is kíváncsi vagyok mit lehet még.
2011. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én mostanában álltam rá a gyümölcssalátára, bazi jól lehet vele lakni :)

Rakok bele banánt, kivit, mandarint, barackot, meglocsolom egy kis mézzel és kész is. Nem kell csak 1-2 darab mindegyik összetevőből, és elég kiadós tud lenni.

2011. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem este inkább zöldségeket egyél gyümölcsök helyett.

Hal konzerv, rántott hal, főtt tojás, joghurt,ezeket lehet is variálni. Gyümölcsöt inkább napközben egyél.

2011. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most azt csináltam (már másodszorra), túrót főtt tojással, kis tormával összeturmixoltam, finom és tápláló:-)
2011. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezeket lehetőleg ne. Virsli az húst ugye nem látott, a joghurt meg nem tudom micsoda, de sok haszon nincs benne. Túró, hal, fehérje turmix, vagy valami tápláló étel jobb lenne.
2011. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!