Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődtek a terhességi...

Mikor kezdődtek a terhességi rosszullétek?

Figyelt kérdés
Még picike terhes vagyok (nem is akarom elkiabálni még titok:)) de néha enyhe fejfájáson és a számban lévő időnkénti fura íztől ill fokozott nyáltermeléstől eltekintve nem érzek semmit. Nem baj? Asszem ma kezdem a 6.hetet de orvoshoz csak 2 hét múlva akarok menni.
2011. máj. 25. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratula!:)) Nem is biztos,hogy lesznek tünetek. Én 10 hetes vagyok és alig van valami, pedig a mai uh is alátámasztja, hogy bizony szépen növekszik a Kincsünk! Szerencsés vagyok! Néha émelygek, nem mondom, de ha eszek valamit, akkor elmúlik. Ami nálam tünet, az nagyfokú fáradékonyság. Mire hazaérek olyan ólmos fáradság jön rám,mint amikor beteg vagyok. De kb. ennyi. Nem fáj a mellem sem, és hányni sem hányok. Nem kívánok különösebben semmit és a kávétól sem vagyok rosszul! Mondjuk anyukámnak sem volt semmi komolyabb tünete!
2011. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg az álmosság is megvan. Eddig insomniám volt most meg este 9-kor már alszom. .P
2011. máj. 25. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiammal k.b másfél hónaposan kezdődtek a rosszullétek (csak hányinger, nem hánytam egyszer sem), már a kávé illatától felfordult a hasam (pedig kávés vagyok)!Ja! És csak a reggelekre volt jellemző!

A lányomnál semmi gondom nem volt semmilyen téren!

2011. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5-6. hét körül kezdtem émelyegni. Én sem hánytam, viszont nekem egész nap tartott. Kb az első trimeszter végén múlt el. Biztos ami biztos, mindig volt nálam zacskó.
2011. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem gond, hogy nincs semmi bajom. :O
2011. máj. 26. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!