Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes 2 naposan azaz...

10 hetes 2 naposan azaz holnap után megyek dokihoz. Milyen lesz a babám? Mit fogok látni?

Figyelt kérdés
Ti ilyenkor mit, mennyit láttatok a babátokból? Milyen volt?
2009. márc. 15. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis végtagbimbókat már látni lehet ilyenkor :)
2009. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia én 10+3 naposan voltam uh-n és ezt láttam.

[link]

2009. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó ez a kép!! :) Már nagyon várom! Köszi a válaszokat! :) utoljára 6 hetesen voltam és izgulok kicsit. :)
2009. márc. 15. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

A doki is azért adott képet,mert azt mondta,hogy ilyen nyugodt babát nem látott mostanában.Általában izegnek-mozognak,nekem szerncsém volt hogy pont szunyókált.:-)

A mérete 3.65cm volt akkor.

Remélem A Te babád is ilyen cuki lesz,és hagyja magát lefotózni.:-)

2009. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Jó lenne!:)

Gratula a picihez! :):):)

2009. márc. 15. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!Neked is gratula!Vigyázz magatokra!

:-)))

2009. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én multhéten voltam a dokimnál 9 hét 4 naposan. Látszódott a baba keze-lába, ahogy vert a kis szive és hihetetlen de nagyon mocorgott a kezeivel és a lábaival is. Nagyon nagy élmény volt, neked is biztos az lesz!
2009. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hetesen és 12 hetesen jártam UH-n. 6 hetesen csak egy picike sötét "foltot" láttam. Elég nehéz volt elhinni, hogy az a babám. :)Még szívhangja sem volt. 12 hetesen sem láttam sokkal többet, akkor egy picit nagyobb volt a folt, de már látható volt a szívhang is.:)

A legjobb a 18. heti UH volt. Akkor már mindent lehetett látni, kivéve a kicsi nemét, mindig úgy fordult, hogy véletlenül se mutassa :D

Készülj az UH-kra nagyon szép élmények, nekem nagyon szép emlékek maradnak :)

Minden jót!

23 heteske

2009. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!