Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hét 3 naposan van értelme...

5hét 3 naposan van értelme elmennem a dokihoz? Vagy várjak még? Kíváncsi vagyok hogy látunk-e valamit? CSak halvány pozitív tesztjeim vannak. Tünetem nem igazán van.

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem a cicim mintha izomláz lenne benne, a hasam a beleimtől reggel mindíg görcsöl és olyankor mennem is kell a "dolgomra" és nagyon ritkán szurkál a hasam pár másodpercig. Folyásom szinte nincs.

Szeretném ha már a doki is megerősítene benne hogy kisbabát várok! Elmenjek, vagy várjak még??


2008. okt. 12. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én először 5 hetesen és 6 naposan voltam. Az ilyen korán elvégzett UH-kat hívják a 0. UH-nak. Látni csak a petezsákot lehet, és max. egy kis pöttyöt benne, amiből a kicsi lesz. Értelme elmenni ilyen korán tán azért van, mert így minél korábban kiderül, hogy egyáltalán méhen belüli-e a terhesség. Nekem ekkor már pulzált a szívcsöve, amiből később a dobogó szív alakul ki.

Ha most elmész, akkor megnézi méhen belül van-e, mekkora a petezsák, lát-e benne valamit.

És kb. 2 hét múlva újra vissza kell menned, hogy megnézze, kialakult-e a kicsi szívverése.

A tünetek miatt ne aggódj. Nekem egyáltalán semmi tünetem nem volt, és mégis már 25 hetes kismama vagyok. :)

Gratulálok!

2008. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a 6. hetet,mert én is előbb mentem és nem látott a doki embriót és szívműködést.Ami persze nem azt jelenti,hogy nincs is,csak korai volt még az ultrahang.Csak aggódik az ember feleslegesen,az a négy nap türelem megéri,hogy lásd a pocaklakót és a kicsi szívének lüktetését!Én is 6 hetesen megyek vissza.
2008. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még meggondolom. Gratula a pocaklakókhoz! :)
2008. okt. 12. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:

én ot hetesen mentem, van rola uh fénykép is, ott a petezsák, meg benne egy pötty :D de mivel én szorgalmasan "gyujtom" az uh-s képeket, nagyon jó mutatni, hogy ilyen volt :D


rákszűrés volt? ha nem, csináltasd meg minél hamarabb.


Folyásom amugy nekem a mai napig nincs (19, 6 hetes vagyok)


gratula!

2008. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a mensi kimaradása után két héttel mentem dokihoz, akkor még nem volt szívhang :( de mondták jó helyen van :) két héttel későbbi vizsgálaton már volt szívhang, láttam és hallottam is. akkor volt 7 hetes és 2 napos. holnap megyek a 12.-hetire. biztos van ott valaki, kukucskáld meg a dokinál szerintem :)
2008. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem ha tudok elmegyek. CSütörtökön leszek 5 hét 3 napos. Nagyon kíváncsi vagyok tényleg van-e ott valaki!

Sok boldogságot Nektek is!

2008. okt. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!